Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie miasto byście wybrali do pracy zdalnej w małopolsce/na śląsku, poza Krakowem, żeby było ciekawiej. Bo wiadomo Kraków to pierwsza odpowiedź jaka przychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem nad Katowicami, ale różne słyszę opinię o tym mieście.

#mieszkanie #mieszkania #pracazdalna #wynajem #krakow #katowice #slask #malopolskie #pracbaza #studbaza #ekonomia #mieszkaniadeweloperskie #nieruchomosci #landlord #deweloperka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: Wybrałbym którąś z dawnych stolic wojewódzkich, bo to są przyzwoicie duże miasta. W Małopolsce masz albo Tarnów, który wygrywa dobrymi połączeniami z Krakowem i w ogóle (A4, linia kolejowa), albo Nowy Sącz, który wygrywa położeniem (blisko w góry, jezioro pod miastem). Na Śląsku się nie znam, ale w aglomeracji bym mieszkać nie chciał, więc pewnie zastanawiałbym się nad Bielsko-Białą z podobnych powodów jak nad Nowym Sączem, tyle że to miasto
@mirko_anonim Ja ze swojej strony także mogę polecić Bielsko-Białą. Co prawda mieszkam w okolicy tylko kilka tygodni/miesięcy w roku ale cały czas jestem pod wrażeniem jak szybko można dojechać samochodem do centrum miasta. Infrastruktura drogowa wydaje się że jest na dobrym poziomie jak na tak małe miasto. Jak ktoś lubi chodzić po górach czy jeździć na nartach to na pewno coś znajdzie. W granicach miasta jest stok pod Dębowcem i gondola na
@konrad-durlak Nie znam cen bo mnie obecnie rynek nieruchomosci nie interesuje. Co do rozrywek to każdy może je inaczej rozumieć i pytaj raczej osoby które tam mieszkają na stałe. Ja tam jestem tak jak wcześniej napisałam tylko kilka tygodni w roku i większą rozrywka dla mnie jest Beskid Śląski.
@konrad-durlak: Nie chodzę do klubów, więc nie wiem z doświadczenia jak z jakością życia nocnego. Wieczorami po mieście kręci się sporo osób, jest gdzie się wybrać. Z pewnością nie jest to taka imprezownia jak np. Kraków. Na moje oko jest dość spokojnie, nigdy nie spotkała mnie tu jakaś niemiła sytuacja.
@mirko_anonim:

Nowy Sącz i okolice jedynie jeśli będziesz regularnie chodził po okolicznych górkach inaczej to kiepski pomysł. Wybrać się na popołudnie na zachód słońca i spacer akurat tam jest gdzie. Nie ma tam niczego czekawego poza tym. Służba zdrowia wredna, usługi drogie, ludzie cwaniakowaci, najem też drogi. Jezioro Rożnowskie no ładne ale też nie tak blisko miasta i nie ma nad nim plaż bo zbocza stromo opadają do mułu, wodorostów i