Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, zepsułem sobie plecy przy martwym wczoraj. Dopiero zaczynam przygodę i technika niby ok, ale coś poszło nie tak. W podczas ostatniej seri na tym samym ciężarze przy odkładaniu poczułem
ukłucie w plecach i zaczęło to promieniować do do nóg przez kość ogonowa. Aktualnie nie mogę się ruszyć bez bólu w tym miejscu. Fizjo w tygodniu a chciałbym jakoś sobie pomóc. Podejrzewam jakieś lumbago czy wypadnięty dysk, ale pewności nie mam. Jest coś co mogłoby mi pomóc ? Spacery są bolesne, leżenie na plecach znoszę a każda zmiana pozycji to ból 8/10 w lędźwiach. Pewnie nie jeden z was miał styczność z czym w przeszłości… dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirkokoksy #silownia #mikrokoksy #kontuzja #fizjoterapia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to bardzo niebezpieczne ćwiczenie, nie zaczynaj robić go sam, bo zrobisz sobie krzywdę. Idź na siłownię i tam rób. Jak coś będziesz źle robił, to zapewne ktoś podejdzie i pomoże.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @GeDox @Kasahara Robiłem na siłowni, nikt nic nie robił. Staram się ruszać, ale jest tragedia . Czuję ze stojąc mam mocno wypiętą dupe ściągnięte łopatki i nie jestem w stanie tego skorygować. Zbieram się właśnie na jakiś spacer, może to coś da.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Czuję ze stojąc mam mocno wypiętą dupe ściągnięte łopatki i nie jestem w stanie tego skorygować


Dobrze pąmiętam podobne uczucie. Ze spaceru ledwo wracałem xD Długa droga przed tobą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: cokolwiek byśmy doradzili, to może to być dla Ciebie strzał w stopę, ze względu na brak diagnozy. To co imo raczej ci nie zrobi krzywdy to delikatne porozciąganie mięśni biodrowo lędźwiowych i mobilizacja mięśnia gruszkowatego o ile ból tego nie uniemożliwi. poza tym staraj się w miarę możliwości spacerować.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @DannyD: @Damian_TS
Mam lekko ograniczony dostęp do służby zdrowia. Ale dzięki wielkie za rady. Mam umówionego lekarza ale czekam na wizytę do piątku

@abc3 Jak się temat skończył? Możesz coś więcej powiedzieć jak przebiegała regeneracja bo dziś u mnie jest zdecydowanie gorzej po nocy. Ledwo z łóżka wstawałem.

  • Odpowiedz