Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że ludzie szkalują Iphona, a wczoraj wszedłem do salonu Xkomu, wziąłem najpierw S24, potem S24 Plus i na końcu S24 Ultra do łapy i się specjalnie pobawiłem nimi. Moim benchmarkiem jest zawsze poodpalanie kilku apek, poscrollowanie stron i będąc na ekranie głównym przewinięcie w lewo na ten ekran z wiadomościami googla. To jak te telefony przycinały szczególnie przy tym ostatnim jest żałosne. Nadal istnieje problem, że przy scrollowaniu facebooka, twittera czy stron internetowych jest takie klatkowane przeskakiwanie. Już wolałbym mieć zwykłego Iphona 15 z 60hz, ale płynnego, który nigdy ci się nie zatnie, niż złudne 120hz, ale tnące na każdym kroku.
#android #samsung #apple #iphone
  • 37
@dsomgi00: Poczytałem samsung members i rzeczywiście niektórzy raportują takie problemy. Samsung ogłosił że pracuje nad rozwiązaniem problemu. Dlatego ja osobiście nie kupuje niczego w dniu premiery, wolę poczekać aż inni potestują.
@dsomgi00: osobiście uważam, że iPhone jest za drogi i nie wart swojej ceny, ale na usprawiedliwienie dodam, że mówię tak też o flagowcach Androida, bo jestem dusigroszem który kupił w 2018 smartphona za 500 zł i w 2023 marudził kilka miesięcy że musi wydać aż 900 zł na nowy, bo ten z 2018 umarł na śmierć.
@dsomgi00: w tym roku po raz pierwszy w życiu kupiłem Iphona i jest tak jak mówisz, zero lagów czy innych przycięć. Samsung często poza scrollowaniem przycinał się w Messengerze czy otwieraniu aplikacji aparatu. Korzystałem wcześniej tylko z flagowych Samsungów: S8, S9, S21 i teraz wybór padł na jabłko. Pomyśleć, że wahałem się nad S23.
@fishery: Zacina się głównie ajfoniarzom, którzy mają za dużo w dupach a ostatniego Samsunga w łapie trzymali za czasów S3. Ewentualnie fanom chinoli ale im przeszkadza wszystko co ma znaczek Samsunga i kosztuję więcej niż 2 koła.
@robertx ja 13 mini czuję różnicę między moim a 14 pro różowej, ale nadal mój 13 mini chodzi lepiej niż każdy samsung xddd i za 5 lat będzie chodzić tak jak chodzi teraz a nie jak gówno