Wpis z mikrobloga

Różowa ma prawo coś powiedzieć źle i się przejęzyczyć, powiedzieć szybciej niż pomyśleć i użyć skrótu myślowego, gdzie czasami nawet niewinne zdanie zostanie przez okoliczności odebrane inaczej niż chciała.
Oczywiście niebieski ma prawo zapytać żeby doprecyzowała ale jeśli on z góry interpretuje jej słowa pod kątem swoich uprzedzeń i od razu ma pretensje, zamiast na spokojnie dopytać co miała na myśli, to od razu jej wmawia co chciała powiedzieć i się obraża, niczym zakompleksiony incel, to taka kobieta ma prawo potraktować go w gorszy sposób, i ukarać milczeniem i olać oraz zrzucić na niego winę za złą atmosferę spotkania jak i kazać się domyślać i dopóki taki koleś nie przemyśli swojej drogi dedukcji niech się do laski nie odzywa (to jedyny moment kiedy kobieta może kazać się domyślić).

Nie ma sensu wchodzić w polemikę z incwelami.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@5KYN3T: w obu, może być tak że spotkany ma randce koleś zapytany o np zawód wyskoczy z mordą na laske że jest materialistką. Albo w wieloleletnim związku różowa powie co jej się nie podoba w związku (bo rakiem rozmowy czasem mają miejsce różnie je zaczynają) ale może źle dobrać słowa i zanim dokończy myśl to niebieski jej przerwie wzburzony, gdzie najpierw zrobi jej awanti a potem dopiero będzie chciał wysłuchać
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: idż do psychologa bo masz głębszy problem a siedzenie na wykopie tylko to pogłębia. Albo nie wiem naucz się komunikować z ludźmi. No i pisanie o sobie w 3 osobie nie sprawi że inni nie będą musieli że to ktoś na taki problem a nie Ty. I ostatnia rada nie szukaj poparcia osób z podobnymi problemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OgorekMorski: zgadzam się, jeśli ktoś się ze mną normalnie komunikuje to ja z nim tak samo ale jeśli ktoś na dzień dobry atakuje mnie jakimiś pretensjami bo sobie coś ubzdurał, używa emocji zamiast pomyśleć, to ja traktuję go również tak samo.
  • Odpowiedz
jeśli ktoś na dzień dobry atakuje mnie (...) to ja traktuję go również tak samo.

niczym zakompleksiony incel,

incwelami.


To musi być bait xD
  • Odpowiedz
Różowa ma prawo coś powiedzieć źle i się przejęzyczyć, powiedzieć szybciej niż pomyśleć i użyć skrótu myślowego, gdzie czasami nawet niewinne zdanie zostanie przez okoliczności odebrane inaczej niż chciała.

Oczywiście niebieski ma prawo zapytać żeby doprecyzowała ale jeśli on z góry interpretuje jej słowa pod kątem swoich uprzedzeń i od razu ma pretensje, zamiast na spokojnie dopytać co miała na myśli, to od razu jej wmawia co chciała powiedzieć i się obraża,
  • Odpowiedz
@mishka49: czyli jeśli kobieta powie np lubi ostry seks, a tobie się ubzdura, że jesteś kiepski w łóżku (czego ona nie powiedziała i nawet nie pomyślała, bo nie piła tutaj do tego, że jesteś słaby w te klocki, tylko luźno rzuciła, żebyś wiedział że tę formę też lubi) i najpierw strzelisz focha, a potem jej wmówisz, że jej nie pociągasz i będziesz brzmiał jak zakompleksiony furiat, to ona, wkurzona za
  • Odpowiedz