Wpis z mikrobloga

Jeżeli w wieku 30 lat nie stać cię by coś wynająć to mam smutne wieści


@zielony_goblin: a jak kogos stac ale przeanalizowal ze tak jest wygodniej i bezpieczniej bo ma na tyle duze mieszkanie/dom to i normalnych starych ktorzy daja mu zyc swoim zyciem to tez lepiej niech idzie i splaca mini ratke jakiemus filpperowi xd?
  • Odpowiedz
@Ethernit: ale wiesz że pomiędzy 18 a 30 jest 12 lat? xD Jak ktoś wolał balować albo opierdzielać się to tak, trzeba mieć bekę z takich ludzi że w wieku 30 lat mają jedynie swoje gacie xD
  • Odpowiedz
Nie no przecież każdemu na 18 urodziny materializuje się na koncie pół bańki, tylko ci debile wolą zostać u starych


@Ethernit: mnie się tam nie zmaterializowało nic ponad symboliczną kasę na bieżące wydatki no i mame jeszcze przez jakiś czas była głównym sponsorem ciuchów, ale usamodzielniłem się sam, za własne. Po prostu nie zaczynałem od apartamentu, tylko ładnych kilka lat wynajmowałem pokój to tu to tam. Dla młodego człowieka życie w
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: zawsze w tych tematach najwięcej krzyczą ci co wyprowadzili się że wsi do większego miasta. uważają że jak ktoś mieszka z rodzicami to rodzice im tylek podcieraja i wszystko wygląda tak samo jak byli nastolatkami

Bez wyjątku. Dobre tematy aby się pośmiać. Pokazuje to kto jest debilem.

Nigdy osoby urodzone w miastach nie mają bólu tylka że ktoś mieszka że starymi. Tylko zakompleksione wsioki które swoją wartość definuja tym że
  • Odpowiedz
@deeprest: rodzicom nic sie nie należy, sprowadzili człowieka na ten świat bez jego zgody, więc mają moralny obowiązek brać za niego odpowiedzialność do końca jego życia lub swojego. Nie ma nic złego w mieszkaniu z rodzicami, ale tak samo nie ma nic złego, żeby po prostu sklasyfikować taką osobę jako nieudasa. Masie ludzi się udało bez żadnego wsparcia rodziców.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Wolę siedzieć w domu rodzinnym i skupić się na gromadzeniu hajsu i mieć słodko #!$%@? na ten wyścig szczurów, który mamy w obecnych czasach niż wynajmować mieszkanie za większość pensji albo #!$%@?ć się w kredyt na 40 lat i żyć jak polak robak niewolnik.
  • Odpowiedz
, zupełnie w porządku, że dorosły facet mieszka z rodzicami, jest ok. To w pełni normalne. Jak poznajesz nowa kobiete to już po kilku dniach może poznać rodziców, pogadać z mamusia. Przy okazji skarpetki wyprane.


Dlaczego robocie z siebie takie kaleki życiowe? Normalne, że kiedyś należy dać odpocząć rodzicom i wyfrunąć z gniazda


@zielony_goblin:
Ale wy się lubicie dowartosciowywać

Wiesz, że moźna normalnie mieszkać z rodzicami robić samemu pranie, samemu opłacać
  • Odpowiedz
@Difficult_Sun: włosi tak samo kochają mieszkać z mamą jak Polacy kupować auta od Niemców. Po prostu nie ma możliwości. Miasta są często ciasne w górzystym terenie. Doprowadzenie do porządku kilkuset metrów kwadratowych skał tanie nie jest. Polecam każdemu zwrócić uwagę na to, że we Włoszech w ogóle nie buduję się nowych domów. W Polsce inwestycje, osiedla, domy jednorodzinne, bliźniaki, szeregowce, w #!$%@? tego jest. Włochy to stagnacja i umieralnia, skansen Europy
  • Odpowiedz
Ale festiwal dowartościowania się i wylewania swoich kompleksów pod tym wpisem xD
Jprdl niech każdy mieszka jak chce. Przez lata były domy wielopokoleniowe (do dzisiaj są) i jakoś ludzie żyli, no ale na wykopie sukces to oddać pół wypłaty landlordowi i brak perspektyw na odłożenie na coś własnego.
  • Odpowiedz
@zibizz1 gorzej, że jak ktoś się przyzwyczai do wolności, to ciężko z niej zrezygnować. Sam sobie takiego powrotu nie wyobrażam, gdzie na kazdym kroku miałbym znów nakazy/zakazy i brak spokoju. Tym bardziej jakbym miał wrócić z partnerką. Dodatkowo powrót do malej miejscowości bolałby podwojnie, bo znów trzeba by było przyzwyczaić się do tego, że nic na miejscu nie ma
  • Odpowiedz
@chwilowypaczelok xD #!$%@? typie weź się nie ośmieszaj. Tylko na wykopie jest taki hejt na samodzielność bo wynajmowanie/mieszkanie na swoim to właśnie samodzielność. Niech wam mama dupę wyciera nawet i do śmierci, nie mój interes. Tylko w oczach społeczeństwa jest to #!$%@? śmieszne xD
  • Odpowiedz