Wpis z mikrobloga

@teperkov: nie nie, bo będzie propozycja z racji ze mam miesieczne, ze ten miesiac juz nie bede musial pracowac a wypowiedzenie bedzie leciec od nastepnego, dodatkowo zaplaca za urlop, kwestia zeby przedluzyc czas na dostanie wypowiedzenia i zwiekszenie czasu na szukanie czegos innego
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl Lewe L4 nie jest uczciwe. Jak Ty byś chciał zmienić pracę to byś pewnie chciał odejść od razu, okres wypowiedzenia by Ci przeszkadzał. A w drugą stronę to chcesz wydłużyć nieuczciwie czas zatrudnienia, by zwolnili Cię jak najpóźniej.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: pracowałem przeziębiony więc żadne lewe, a druga strona medalu, że nikt z tobą nie jest uczciwy w korporacjach, tu mydlenie oczu umowa podwyżka jesteś naszym stałym elementem o którego będziemy walczyć a tu pyk wypowiedzonko
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: jak nie byli wcześniej względem Ciebie Januszami to ja bym się dogadywał tak jak piszesz że zaproponują. Poza tym nie wiem, ale chyba jak ich w------z tym L4 to mogą powiedzieć żebyś jednak przychodził do końca okresu na umowie. Więc nie znam sytuacji, ale chyba dla dodatkowego miesiąca to ja bym się tak nie bawił
  • Odpowiedz