Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie denerwuje, jak mieszkania „w stanie deweloperskim” wystawione na rynku wtórnym a w mojej okolicy widzę tego zalew.

Dodali byście chociaż jakąś wartość od siebie oferując mieszkania gotowe do wprowadzenia, zamiast sztucznie zawyżać ceny wykupując mieszkania które mógłby kupić ktoś kto faktycznie chce w nich mieszkać

Na poprzednim osiedlu jeszcze miałem takiego jednego idiote który trzymał spekulacyjnie beton 3 lata i dopiero wprowadził na rynek - jak już się wszyscy wyremontowali, to dopiero je sprzedał i horrror z remontami przedłużył się o kolejny rok ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niestety państwo z dykty nic z tym nie zrobi, a ta ostatnia ustawa ograniczająca flipy jest za miękka żeby mieć JAKIEKOLWIEK przełożenie na rynek.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
villager - Nic mnie tak nie denerwuje, jak mieszkania „w stanie deweloperskim” wystaw...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
@villager: jest jedna rzecz która bardziej #!$%@?. Mieszkanie developerskie wykończone przez flippera najgorszymi materiałami. Nie dość że musisz za to jego pseudo wykończenie zapłacić to jeszcze zaraz trzeba wydać znowu kasę na zrobienie tego jak Bóg przykazał
@1624294678: Ale przecież to nie tylko o wygląd chodzi tylko o to, że możesz urządzić pod siebie... Sam decydujesz czy robić wannę czy prysznic, kuchnia z wyspą czy bez, ile gniazdek i gdzie je dać itd.

Możliwość urządzenia w 100% pod siebie to ogromny plus - zwłaszcza jak ma się na to hajs to można zrobić cuda które czasem wyglądają naprawdę niepozornie, a jednak robią robotę...

Chociażby klimatyzację zakładasz albo w
Dodali byście chociaż jakąś wartość od siebie oferując mieszkania gotowe do wprowadzenia


@villager: mieszkanie #!$%@? gustem flipera ma wlasnie wartosc, bo nie trzeba wszystkiego zrywac i wyrzucac