Wpis z mikrobloga

Ostatnio udało mi się zaliczyć Niemca. I tak sobie myślę. Całe życie ruchana przez Polaków i teraz po raz pierwszy Niemiec. Zrobię sobie chyba misję. Kiedyś miałam taką misję, aby przed 25 rokiem życia przejechać się metrami w 10 różnych miastach. Udało mi się.

A teraz zrobię sobie misję, aby przed 40-ką zdobyć 10 różnych flag. Niemiecka i polska (też się liczy) zdobyte, tak więc pora na 8 kolejnych. Zastanawiam się jakie. Na pewno sąsiedzi Polski typu Czechy, Słowacja, Dania, itd.. Ale pewnie coś dalszego też może być, np. Hiszpania, Włochy, Kazachstan, Turcja, Wietnam, Kolumbia, USA może Libia czy Egipt itp. Zobaczymy co i jak wyniknie, ale ogólnie jestem optymistką, co do tego Projektu.

#tinder #randki #redpill #blackpill #randkujzwykopem #podrozujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: #!$%@?ąc od wszystkiego, to problem w tym że kobieta nie może zaliczyć, bo jest zaliczana. To kobieta decyduje z kim będzie uprawiać seks i seks jest dla kobiety banalnie łatwo dostępny. Dlatego takie zdobywanie flag to podziwia się tylko u mężczyzn, bo dla nich to trudne i wymaga dużej atrakcyjności.
  • Odpowiedz
sję, aby przed 40-ką zdobyć 10 różnych flag

@nicspecjalnego: z twojego postu wynika że nie musisz już zbierać żadnych flag bo swoich własnych red flagów masz wystarczająco na kilka takich wyzwań

Kiedyś miałam taką misję, aby przed 25 rokiem życia przejechać się metrami w 10 różnych miastach. Udało mi się.

Tylko kobiecie wolno w tak karykaturalny sposób marnować czas i zasoby, które mogłyby zostać użytw w jakiś sposób dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz