Wpis z mikrobloga

@horus666: bo wstawił obrazek ze śmiesznym opisem? Dobre sobie. Rozumiem, że taki z Ciebie intelektualista, że uzurpujesz sobie prawo do "diagnozowania" innych. Szkoda, że samemu masz dość wąską perspektywę na pewne sprawy, a to tym bardziej nie uprawnia do bycia kompletnym bucem.
@Saprofit: Widzę, że należysz, do grupy, o której mowa. No cóż, nie każdy odróżnia białe od czarnego i nie rozumie pewnych podstawowych zasad logiki. Dla niektórych wszystko jest szare, tak jak zawartość ich głowy - nigdy z niej nie zrobili użytku, stąd rzeczownik "masa". Co do perspektyw - to właśnie przykład bezmyślności w miejscu w którym powinna królować logika i żelazne zasady - gadanie żeby gadać i w końcu przegadać ale
PS: z logiki synek, to mnie nie pouczaj, bo polegniesz w temacie bardzo szybko...


@Saprofit: Kto tu bierze temat na serio? I kto powiedział, że jestem "dostosowany" społecznie? Dla mnie to dostosowanie to nic innego jak bycie kawałem dwulicowego, zakłamanego, podłego chama i egoisty bez zasad i godności. Nie porównuj mnie do innych ludzi według swoich standardów, skoroś taki "logiczny". Żałosny jesteś.
@horus666: czyli jednak trochę się pomyliłem, bo w połowie chyba jesteś dostosowany, wszak mam do czynienia z podłym chamem, którego "godność" nie licuje z ogólnie przyjętymi zasadami życia w społeczeństwie. Chociaż ciężko równocześnie mówić tu o Twojej godności, skoro samemu nie masz poszanowania dla innych.
Zauważ, że oceny tej dokonałem według Twojego "standardu". Tylko szkoda, że w tej swojej konkluzji dotyczącej "dostosowania" nie rozróżniasz dwulicowości od kurtuazji, a egoizm jest cechą
@horus666: proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie ʕʔ
Chociaż lepiej powieś sobie te wydruki w toalecie, to będzie większa szansa, że z nich skorzystasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)