Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem wpisy że cała ta otoczka z badaniem miejsc intymnych podczas komisji wojskowej to bajka i nikt nigdy nic takiego nie miał. Martwi mnie to bo tak samo jak zamiatanie fali pod dywan i mówienie że obecnie po przywróceniu obowiązkowej służby fali by nie było tak i to jest bajeczką dla idiotów i propagandą mającą umniejszyć ludziom którzy tej kwalifikacji się sprzeciwiają lub próbują mówić o tym głośno.
Owszem nie każdy miał to sprawdzane, zależy to od komisji ale nadal tak jest i nie każdy ma na to ochotę. Ja np. miałem miejsca intymne sprawdzane za parawanem z lekarzem na osobności, ale wcześniej kazali mi stać przez 15 minut w kolejce za 10 typami w samych majtkach, boso i przed komisją.
A i tak podobno byłem w jednej z pierwszych "lepszych" komisji w moim mieście, bo przed badaniem, jak nam puszczali jakieś filmy instruktażowe to lekarz wszedł i powiedział z szyderczym uśmieszkiem na ustach którego nie zapomnę, że teraz badanie będziemy mieli na osobności bo w zeszłym roku jeden chłopak zrobił aferę i nie chciał rozbierać się do naga przed wszystkimi z komisji. I zrobił to tak lekceważąco jakby oczekiwał że wybuchniemy śmiechem, naszczęscie nikt tego nie zrobił.
Także pewnie w wielu małych miastach powiatowych w polsce nadal jest z tym chlew i traktują młodych chłopaków jak bydło do znakowania, jestem w stanie to uwierzyć bo w tym kraju dobro mężczyzn nikogo nie obchodzi.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #przegryw #pieklomezczyzn
423frewq4f23 - Ostatnio widziałem wpisy że cała ta otoczka z badaniem miejsc intymnyc...

źródło: kwalifikacjawojskowa1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@423frewq4f23: Nam się gapili na jaja, ale ja powiedziałem, że nie zdejmę gaci. Doktorek się skonsternował coś tam odburknął "no to co ja mam wpisać?" po czym "nie będę się z Panem szarpał przecież".

I kazał mi #!$%@?ć. Z jakiegoś powodu nadal klasyfikacja A ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
traktują młodych chłopaków jak bydło do znakowania


@423frewq4f23: tym dla nich jesteśmy właśnie, dla państwa i kapitału jesteś tylko śmieciem do wyzyskania i ostatecznie poświęcenia na wojnie o rzeczy które nie mają dla ciebie znaczenia albo nigdy nie były ci dane
  • Odpowiedz
@423frewq4f23:

Owszem nie każdy miał to sprawdzane, zależy to od komisji ale nadal tak jest i nie każdy ma na to ochotę. Ja np. miałem miejsca intymne sprawdzane za parawanem z lekarzem na osobności, ale wcześniej kazali mi stać przez 15 minut w kolejce za 10 typami w samych majtkach, boso i przed komisją.


No ja miałem tak samo na badaniu 17 lat temu
Latarką świecił do dupy i kazał się zgiąć w pół i poślady rozchylić XD(
  • Odpowiedz
Mi lekarz kazał zsunąć majtki i zsunął napletek, odbywało się to w obecności urzędnika, który akurat coś notował i nie patrzył.
  • Odpowiedz
  • 0
@423frewq4f23 z tym badaniem to prawda, gość do #!$%@? patrzył i to przy 5 osobowej komisji, dodatkowo stłoczyli nas w takiej malej szatnii jak w szkole przy sali gimnastycznej i kazali rozebrać się do majtek i tak siedzieć przez ponad godzinę czekając na swoja kolej
  • Odpowiedz