Wpis z mikrobloga

@dlouhy oczywiste że tak, używane nie mówię znoszone, w cholerę ludzi sprzedaje ubrania w których chodzili raz i były za duże albo za małe albo, materiał nie pasował albo kupili dawno i mają z metkami ale nie nosili i sprzedają, sam mam z 10 takich rzeczy bo po kontuzji przytyłem 15kg i nie miałem okazji założyć wielu ubrań, byłem parę dni przed kontuzją na większych zakupach a potem chodziłem w domowych
  • Odpowiedz
@Jokohama w lumpie ostatni raz byłem w 2008 roku w podstawówce, prędzej kupuję na vinted albo na vestiairecollective. Ostatnio dorwałem walizkę rimowa dosłownie w idealnym stanie nawet jednej ryski za 1800zł gdzie normalnie 4-5k trzeba dać lekko. Facet widocznie używał jej tylko do podróży autem. Dokładnie taka jak na zdjęciu + przeszła na mnie dożywotnia gwarancja bo kupiona pod koniec 2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lordon - @Jokohama w lumpie ostatni raz byłem w 2008 roku w podstawówce, prędzej kupu...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lordon: Przepraszam, że nazwałem Cie baiterem, otworzyłeś mi trochę oczy, inny punkt widzenia tą odpowiedzią, dzięki za to! Może zacznę przeglądać to vinted itp. Niektóre Twoje argumenty mają nawet przełożenie na kupowanie auta ale ile jest takich aut gdzie Niemiec rzeczywiście jeździł tylko w niedzielę do kościoła na mszę? Albo ktoś kupił auto ale jednak mu nie pasuje i sprzedaje teraz po zaniżonej cenie nówkę? A jak są znoszone ciuchy
  • Odpowiedz