Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mogę uwierzyć jakie odrealnienie panuje wśród niektórych ludzi. Jeśli masz 30-35 lat i jesteś w związku z dziewczyną 20-23, to prawdopodobnie masz nie po kolei w głowie, a najlepiej to zakończ relację, udaj się na terapię i spróbuj raz jeszcze celując w rówieśniczki. Wyobrażacie to sobie? Zakładając, że masz predyspozycje, żeby wejść w związek z dziewczyną w jej „prime”, powinieneś z tego świadomie zrezygnować i wybrać inną życiową drogę, która według ich wizji świata jest właściwa.

Już kiedyś zauważyłem, że hejtowany jest Leonardo Di Caprio. Myślałem, że chodzi głównie o to, że porzuca te wszystkie młode dziewczyny, co potrafiłem zrozumieć. Wygląda jednak na to, że byłem w błędzie. Niektórzy najzwyczajniej w świecie nie potrafią zaakceptować faktu, że dla wielu mężczyzn wiek kobiety ma znaczenie.

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Mężczyzn bardziej pociągają

  • Młode kobiety 20-25 87.0% (134)
  • Starsze kobiety 30+ 13.0% (20)

Oddanych głosów: 154

  • 17
Anonim (nie OP): Ja mam 30 lat i spotykam się z 18-20 bo niejednokrotnie są bardziej dojrzalsze niż moje rówieśniczki + mają energie życiową i im się chcę. Umawiałem się z rówieśniczkami i nigdy więcej. Generalnie panny 25+ strasznie dziadzieją.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
Anonim (nie OP): skarbie, kobieta atrakcyjna jest nawet w wieku 35 lat i więcej, pod warunkiem, że o siebie dba. A przynajmniej nie narzeka na brak zainteresowania, powiedziałabym wręcz, że w moim przypadku jest tylko większe. I nie mam na myśli mężczyzn, którzy chcą mnie tylko wyruchać, bo to nigdy nie był mój target. Ale jeżeli jest się po 30 z nadwagą i ma się wrogie nastawienie do mężczyzn, nie ma
@mirko_anonim:
możesz mieć 30 lat i się zastanawiać co inni ludzie o tobie myślą, jakie partnerki ci polecają?
przecież gdybyś skończył 30 lat to byś się nie liczył ze zdaniem wykopków w swoich osobistych sprawach

nie, nie możesz mieć 30 lat, masz lat maksymalnie 15 na oko
Anonim (nie OP): Choć wszystko zależy od konkretnego przypadku, to generalna zasada jest taka, że im mniejsza różnica wieku tym łatwiej się porozumieć i zbudować trwały związek. Wszyscy świetnie rozumieją że wiek jest ważny dla facetów, normalna sprawa. Problem w tym że wybierając o wiele młodszą dziewczyną przedkładasz bodźce wizualne nad rozsądek. Jakkolwiek taka 18 nie byłoby dojrzała, nie łódź się że będzie szczęśliwa za kilkanaście lat kiedy ona dalej młoda
Nie mogę uwierzyć jakie odrealnienie panuje wśród niektórych ludzi


@mirko_anonim: masz na mysli siebie? ktokolwiek zdrowy psychicznie raczej zdaje sobie sprawe, ze hejtowane jest wszystko jak w przypowiesci o starcu, dziecku i osiolku, wjedzie do jerozolimy
Anonim (nie OP): Tak, właśnie, przytaczanie anegdot nie ma sensu i dlatego napisałam GENERALNIE o tendencji. Być może masz takie szczęśliwe pary wśród znajomych, ale to są ewenementy. Nie może być inaczej, jeśli obydwie osoby są na kompletnie różnych etapach życia i rodzinnego i zawodowego, i mają totalnie rozbieżne oczekiwania. Życie to nie Hollywood, dobry zwiazek to nie taki oparty na jędrnym tyłku, tylko na przyjaźni, wspólnych celach i zrozumieniu. Jak