Wpis z mikrobloga

Dopiero co zrezygnowałem z zakupu u tego dewelopera (kolega w temacie napisał, że to Victoria Dom, a wykonywał "słynny" Łucz-bud).

Zabrakło najważniejszego tagu - #nieruchomosci

moim zdaniem takie pęknięcia na ścianie nośnej na PARTERZE to już powód do poważnego niepokoju. Na to naciska ile, kilkanaście ton na m^2 z górnych pięter?

Victoria niby nie używa już Łucz-buda do budowy, no ale.. to nie pierwsza fuszerka tego wykonawcy. I trochę gorąco by mi było, gdybym podpisał u nich tą umowę na klitkę 900k koło przejazdu kolejowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspomóżcie kolegę radą - https://wykop.pl/wpis/74903197/jako-ze-wykop-to-ogromna-moc-moze-w-takim-razie-kt
Yuri_Yslin - Dopiero co zrezygnowałem z zakupu u tego dewelopera (kolega w temacie na...

źródło: 16750a9a1b0efcb521f4fbb4ad612f2138d5432dc8346e23b6b32be1c8a27198

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 10
@Yuri_Yslin pisałem kilka razy o tym, że prawdziwa twarz patodeweloperki wyjdzie za pare lat jak wszystko zacznie pękać i odpadać.
To co na budowach się #!$%@? w ostatnich latach to jest dramat.
  • Odpowiedz
  • 4
@Yuri_Yslin trochę historii znam. Kto wie jak ten biznes działa tego to nawet nie dziwi.
Przy skokach cen materiałów/robocizny przy szalejącej inflacji jaka była w 2020-2022 szczególnie trudno było zachować jakość więc robiono po kosztach. Zwłaszcza że klient i tak brał wszystko na etapie dziury w ziemii.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: Szczelina to się zateguje. Teraz klient ma większy metraż. Wydaje mi się że powinien dopłacić i podziękować deweloperowi.

to tak jakby ktos się zastanawiał nad wielką płyta, to że stoi od 50 lat to czasem najlepsza rekomendacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@statystyczny_yt: . Sam budynek postoi, ale wszystko na co nie masz wpływu to lubi się w "fajnych" momentach zepsuć. Remont windy 6msc, zalanie w
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: To jest nowy nurt architektoniczny. Możesz podziwiać strukturę materiałową swojego prestiżovego mieszkania developerskiego. Takie doznania warte są płacenia 21,37k za metr kwadratowy.
  • Odpowiedz