Wpis z mikrobloga

@zar0x: guma do żucia, słuchawki, jak uszy się zatkają a nie chcą odetkać mimo tego to ziewać i przejdzie :D a ogólnie to najlepiej iśc spać albo ogladać coś na telefonie, więc ściągnij jakiś serial/film
@zar0x: ubierz się raczej wygodnie (będziesz dużo siedzieć), nie jedz zbyt dużo przed lotem, warto skorzystać z toalety przed samym lotem, no i warto być na lotnisku wystarczająco wcześnie aby zdążyć się odprawić i przejść kontrolę bezp. O tym co można ze sobą zabrać a co nie to na pewno wiesz. A, na pokładzie może być zimno: ja mam zawsze jakiś sweter/bluzę. Jak lot jest dłuższy to może się przydać dmuchana
@zar0x mi jest zawsze gorąco w samolocie, więc polecam mieć coś pod swetrem/bluzą, żeby się rozebrać w razie czego. Bądź na lotnisku wcześniej, żeby spokojnie przejść kontrolę bezpieczeństwa. Skseruj sobie dokumenty i wrzuć do walizki. Przyda się też jakaś książka/podcast/film, żeby się nie nudzić. Nie bój się turbulencji, są lżejsze niż jazda starym tramwajem czy pociągiem xD
@zar0x: przed lotem musisz się wypróżnić (dobrze zrobić lewatywę jak masz luźny stolec), samolot jak startuje nabiera prędkości, gwałtownie zmienia się ciśnienie i mogą być kłopoty ze zwieraczami.