Wpis z mikrobloga

Siema, poleci ktoś jakąś stronę/apkę do wpisywania produktów i zliczania kalorii? Z możliwością dodawania własnych produktów, bez reklam i żadnych zbędnych wynalazków typu pij wodę 100 razy dziennie i jakieś sugestie ile makro spożywać xd. Fitatu odpada. Coś pokroju tabele-kalorii.pl tylko że z ublockiem ta strona nie działa jak powinna :/.

#silownia #zdroweodzywianie
  • 7
  • Odpowiedz
poleci ktoś jakąś stronę/apkę do wpisywania produktów i zliczania kalorii? Z możliwością dodawania własnych produktów, bez reklam i żadnych zbędnych wynalazków typu pij wodę 100 razy dziennie i jakieś sugestie ile makro spożywać xd. Fitatu odpada. Coś pokroj


@dpftw: tylko fitatu, dodajesz produkty, możesz tworzyć swoje dania, masz czytnik kodów,
ja nawet pokusiłem sie na premium jak wpadła promka ok 60 zł/rok
  • Odpowiedz
@dpftw: MS Excel ;)
Jeżeli jesz głównie to co sam sobie przygotowujesz i korzystasz z PC'ta to moim zdaniem Excel jest najwygodniejszy. W jednym arkuszu produkty z podanymi makro na 100 g, w drugim funkcja WYSZUKAJ.PIONOWO, która wyszukuje produkt po nazwie i do tego mnożnik wagi, który przelicza makro po wadze.
  • Odpowiedz
@dpftw masz: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1S106s0xVE10iZuDhroJwVinEv_VWGm3z/edit?usp=sharing&ouid=110744727093787420956&rtpof=true&sd=true

Wyczyściłem swój plik, nie ma tam jeszcze dużo makro dodanych, ale to szybko idzie pod własne potrzeby.

W arkuszu "macro" dodajesz produkty z makro na 100g albo na porcję. Po prawej są potrawy z wielu składników, które też dodaję do tabeli makro, zazwyczaj przeliczone per porcja.

W arkuszu "kcal" jest zliczanie dnia. Waga jest x100, czyli jak zjadłeś 250 g piersi kurczaka to wpisujesz 2,5 w kolumnie "B". Chyba,
  • Odpowiedz