Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień w nowym kołchozie. Chłop teraz palety rozmontowuje. Z minusów jest ciężko, bardzo dużo pyłków(trochę piecze), czas wolno leci, kilku panów brzydko pachnie bo inna firma ich obszczanych przywozi, chłopaki mówili że ten pośrednik im małpeczki daje byleby z łóżka do roboty wstali XD Z plusów można pracować ze słuchawkami(nie muszę z nikim gadać), plusy wygrywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#emigracja #swstory #niemcy #pracbaza
SaintWykopek - Pierwszy dzień w nowym kołchozie. Chłop teraz palety rozmontowuje. Z m...

źródło: temp_file8616166225932224573

Pobierz
  • 36
@SaintWykopek: Jako gnojek trafiłem kiedyś do kołchozu podobnego pokroju i #!$%@?łem po 1 dniu. Firma produkowała jakieś wycinki z papieru i łatwo sobie wyobrazić, że #!$%@? to pyliło. Pracodawca Janusz nie dawał żadnych masek, słuchawek ani okularów na okresie próbnym, bo po co młodemu hehe. I #!$%@?, jak po całym dniu wróciłem z pozaklejanym nosem od wiórków i wysmarkałem gile na czarno to powiedziałem sobie dosyć, nigdy więcej kołchozów i tak
@SaintWykopek: W takiej pracy często pracują ameby, które nie noszą maski, bo źle się oddycha, a rękawiczek, bo niewygodne, a z narzędzi sciągają zabezpieczenia, bo im przeszkadzają. Możliwe, że przestali rozdawać, bo nikt nie chciał, więc zapytać nie zawadzi - nawet jeśli miałbyś to napisać na kartce albo na telefonie. Może się okazać, że po prostu dostaniesz takie maski i tyle.

W ostateczności można kupić za swoje, pomimo że powinieneś dostać