Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Mirki i Mirabelki,

Pomagam rodzicom w sprzedaży miodu. Pszczelarstwo w naszej rodzinie jest od pokoleń.
Zapraszam do wzięcia udziału w wyjątkowym #rozdajo jednego z naszych miodów. Plusujesz=bierzesz udział w rozdaniu. Wyniki w środę.

FAQ:
1.Czy mogę kupić miód?
Tak! Pisz priv ( ͡° ͜ʖ ͡°) lub https://www.facebook.com/MiodyPrawdziwe lub allegro https://allegrolokalnie.pl/oferta/miod-rzepakowy-pasieka-zarejestrowana-duzy-sloik-5dn
Możliwy też odbiór osobisty w Warszawie.
2. Jakie miody są w sprzedaży?
Lipowy, rzepakowy, wielokwiatowy, spadziowy
3.Czy wysyłacie miody?
Tak! Miody pakowane są bezpiecznie.(zdjęcia paczek na fanpage https://www.facebook.com/MiodyPrawdziwe)
4. Ile kosztuje miód?
W zależności od rodzaju miodu 40-60zł
5. Czy miody są prawdziwe?
Tak, pasieka jest zarejestrowana nr rhd: 14243552. Pasieka jest pod kontrolą weterynarza. Na fanpage można znaleźć zdjęcia pasieki, uli, ramek oraz rodziców :)
rhd- Rolniczy handel detaliczny
#pszczelarstwo #miod #kot #koty #dziendobry #pszczoly #rolnictwo #pasieka
komu_miodu - #rozdajo
Mirki i Mirabelki,

Pomagam rodzicom w sprzedaży miodu. Pszczel...

źródło: ALLEGRO

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@komu_miodu: nie wiem czy nie jestes tego swiadomy, ale zdjecia miodu z pchlarzem jak liże sobie dupe a potem słoiki z jakoś mnie nie zachęca do kupna miodu, i daje do myśłenia w jakich warunkach może być ten miód rozlewany,
  • Odpowiedz
@nalewkazorzecha to samo pomyślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mimo że to żygacizny pszczół, ale potem nie chciałbym dotykać takiego słoika po sierściuchu, a już miałem na allegro kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@komu_miodu
Poza tym wystaw to na zwykłym allegro, a nie na lokalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Reszta tylko przerzuta i wyrzygany przez pszczoły.


@mpetrumnigrum: Spieszę donieść, że w tzw. wolu miodowym (oddzielonym od żołądka) nie przebiegają procesy trawienne, one mają miejsce dopiero w dalszej części przewodu pokarmowego pszczoły, więc to "rzyganie" to raczej opróżnianie zbiornika, w którym pszczoła przenosi pyłek, nektar i wodę. ()

  • Odpowiedz
@magnat32 tu druga z sióstr, jeśli się obawiasz możesz zobaczyć historię profilu @komu_miodu czy od kiedy pasieka ma profil na FB. I btw pamiętam tamtego oszusta, cytując klasyka narobił pszczelarzom problemów na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@1950M każdy trochę inaczej, w zależności z czego mają inny kolor, posmak czy nawet konsystencję. Ja bardzo lubię rzepakowy osobiście, i faceliowy ale się wyprzedał :(
@nalewkazorzecha
  • Odpowiedz
nie wiem czy nie jestes tego swiadomy, ale zdjecia miodu z pchlarzem jak liże sobie dupe a potem słoiki z jakoś mnie nie zachęca do kupna miodu, i daje do myśłenia w jakich warunkach może być ten miód rozlewany,


@nalewkazorzecha: Jak to nazwiesz? Ja nazywam zaśmiecaniem.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: uswiadomieniem przyszlych konsumentow że ktoś nie ma pojecia o zasadach higieny, coś jeszcze? @Symmachus mnie to już wystarczająco zniechcecilo do jakichkolwiek zakupow,
wszedlem na stronę pasieki i sytuacja sie powtarza, pchlarzy obcierających o sloiki z miodem jest tam wiecej, widze ze mamy do czynienia z milosnikami kotow ale niestety nie da sie tego pogodzic w tej sytuacji kot jest tylko wektorem chorobowym, radze zmienić podejscie do reklamy, pozdrawiam
  • Odpowiedz