Wpis z mikrobloga

Gadanie o tym kogo kobiety szukają to scam, kobietom wydaje się, że wiedza kogo szukają, a potem kończy się tak, że z chłopem, który spełnia ich kryteria dziwnym trafem coś nie może zaiskrzyć, a w kimś kogoś kogo miały zamiar dyskwalifikować z nieznanych im przyczyn #!$%@?ą się, bo to chyba przeznaczenie, serce nie sługa, sama nie wiem co się ze mną dzieje :) on ma to coś :) nigdy nie uwierzyłabym że będę z kimś takim :) jednak mi się zmieniło gdy go poznałam :)
W praktyce tak to wygląda

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #przegryw #hipergamia #robpill #pieklomezczyzn #p0lka
Bananek2 - Gadanie o tym kogo kobiety szukają to scam, kobietom wydaje się, że wiedza...

źródło: IMG_1201

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Bananek2: Typowy clickbaitowy artykuł, żeby sprowokować przegrywów i połechtać ego samotnych starych dup, które szukają wytłumaczenia swoich niepowodzeń.
  • Odpowiedz
@Bananek2: trochę nie w temacie ale przypomina mi się jak widzę ten obrazek historia z mojej poprzedniej pracy. Ogólnie firma z sektora zaplecza badawczego inżynierii. Wszyscy absolutnie minimum mgr inż. z przystawkami (dwa kierunki, podyplomowki, kursy, uprawnienia ect.), populacja dr inż tak duża że nikt nawet na to nie zwracał uwagi, paru prof z polibud też kręciło się na etatach, ogólnie grubo. I w tym wszystkim on - Pan Romeczek, kapitan
  • Odpowiedz
@Bananek2: Tylko, że to jest pozbawione jakiejkolwiek logiki, jak studia i to nawet z wysokim stopniem naukowym mogą z kogoś uczynić atrakcyjnego partnera??Posiadanie takiego tytułu nie świadczy o zaradności czy dobrych zarobkach, a jakbym miał tytuł profesora i zarabiał dużo, ale byłbym grubym,niskim i łysym gościem to spełniłbym wymogi idąc taką logiką???
  • Odpowiedz
@Bananek2: Wyszła typowa natura samic. One zawsze jeżeli o związek mierzą "wyżej", facet ma być wyżej niż one same by imponować. Faceci nie mają problemu w większości przypadków z tym, aby związać się kobietą o niższym statusie społecznym. Tak działa natura. W dzisiejszych czasach samice "wielce wykształcone, ale siano pod czaszką nadal" jeżeli chcą znaleść kogoś wartościowego powinny obniżyć wymagania. No ale jak ty chłopie nie obniżysz to jesteś wielkim szowinistą
  • Odpowiedz