Wpis z mikrobloga

Cześć,

poszukuję dziewczyny, a że manletyzm i przegryw uniemożliwiają realizację tego irl, spróbuję tutaj.
Parę słów o mnie:
Jestem istotą nadinteligentną, elitą społeczeństwa polskiego (podejrzewam, że top 1%).
Jestem wysoce wykwalifikowanym specjalistą, zarządzam wieloma zespołami infrastruktury krytycznej.
Zarabiam więcej niż 30k na miesiąc, na codzień jeżdzę BMW G30 z 2020r, mieszkam w deweloperskim mieszkaniu na Wyględowie (dzielnica Mokotowa - nie żadne inne patodzielnice).

Posiadam motocykl (nie jeżdzę nim, służy mi tylko do szpanu) oraz IPhone (tak samo jak motocykl, tylko do flexu).
Niestety z minusów - manletyzm (178cm) przy wadze 65kg uniemożliwia mi znalezienie różowego paska. I oczywiście brzydota - krzywy ryj.

Także szukam jakiegokolwiek różowego paska, a wymagania z mojej strony są następujące:
- max 60kg
- z wyglądu minimum 1/10

Zainteresowane zapraszam na priv.


#podrywajzwykopem #damskiprzegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 47
  • Odpowiedz
@odpad_ludzki: Szanuję. Wreszcie jakiś programista przyznaje się w internecie że poza zarobkami jest ludzkim śmieciem. Szkodą że większość jednak tego nie widzi i się oszukuje pisząc w internecie że tak nie jest, wzbudzając tylko śmiech politowania.
  • Odpowiedz
Jednostki nadinteligetne to zazwyczaj jakieś aspergery i autyzmy. Zagra z pamięci po jednorazowym usłyszeniu symfonie Beethovena Ale ma problem zawiązać sobie sznurówki XS współczuję Mirku
  • Odpowiedz