Wpis z mikrobloga

Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W komentarzach psiarze sugerują, że jest się złym człowiekiem jeśli takie coś przeszkadza. Proponowane są rozwiązania odbierające komfort i czas narzekającej kobiecie - zatyczki do uszu, psychiatra, zostanie wyprowadzaczem psów sąsiada. Na koniec kobieta zostaje wyzwana od idiotek, które powinno się utylizować za czepianie się psa.

#psiarze #bekazpodludzi #patologia #wtf #dogpill #bekazrozowychpaskow #bambinizm
WielkiNos - Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W k...

źródło: temp_file7434598346133858912

Pobierz
  • 143
@WielkiNos: Wszedłem sobie poczytać komentarze pod postem, ludzie to kompletni idioci, biorą sobie psa do klitki w bloku i go tam zostawiają żeby truł ludziom życie. Najgorsze jest to, że jest jeszcze więcej debili, którzy temu przyklaskują. Moim zdaniem właściciele mieszkania powinni dostawać mandaty za zakłócanie miru domowego, aż się nauczą. Niech teraz płacą po kilka/kilkanaście tysięcy za psiego behawiorystę, skoro chcieli go przygarnąć do domu ( ͡° ͜ʖ
@WielkiNos: ha! dosłownie przed momentem szukałem w Internecie pomysłów na to, co zrobić z takim psem sąsiadów. #!$%@? #!$%@? cały dzień, kolejny raz. Blok jest stary ale ściany z jakiegoś powodu kartonowe. Szczekanie zresztą to jedno, bo gorsze jest drapanie pazurami w drzwi co potęguje moje #!$%@?. Raz sąsiadom zostawiłem już notkę aby coś z tym zrobili i zadbali też po prostu o dobro psiaka. Nie chce mi się wyczekiwać aż
Jeżeli pies sąsiadów wyje gdy nie ma sąsiadów w domu, a jak przychodzą do domu to jest cisza, to wtedy taki sąsiad nie rozumie twojego problemu. Propozycja dla pani z forum: kupić ultradźwiękowy odstraszacz psów lub coś co wydaje #!$%@?ące ich dźwięki. Puszczasz to w nocy i idziesz spać. Po paru nocach sąsiad sam zauważy problem. Może pomyśli jak go rozwiązać.
Jak nie, to można się wyposażyć w takie oto narzędzie tortur:
Współczuję tej Pani. Sam mam nad głową młodą panią z pieskiem. Ogólnie zarówno ona jak i pies ą bardzo głośni. Na szczęście mój blok należy do wspólnoty i nie tylko mni to przeszkadzało. Do pani przyszedł dzielniocowy i trochę się uspokoili.
Patrząc na te komentarze jest mi autentycznie przykro, że tacy dla siebie jesteśmy.
@WielkiNos: a to nie łapie się pod ten paragraf:

51 Kodeksu wykroczeń wskazuje wyraźnie: kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny


Doraźnie polecam słuchawki z tłumieniem, wspaniała rzecz.

Ale ciśnij ich jak tylko możesz, bo jeżeli ten pies szczeka cały dzień to on tam się męczy i takimi rzeczami powinni się zająć.