Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #p0lka #lewica #bekazlewactwa Mężczyzna goźniejszy niż niedzwiedź. Lękajcie się wszystkie osoby z waginami, podczas spaceru wokół Morskiego Oka, bo zza krzaka wyleci Janusz i was zgwałci."Przestańcie nam zagrażać- w drodze, w pracy, w szkole." To chyba dotyczy jej kolegów z redakcji, znanych z bicia kindybała przy koleżankach
asap_srasap - #logikarozowychpaskow #p0lka #lewica #bekazlewactwa Mężczyzna goźniejsz...

źródło: 2024-02-01_11h42_58

Pobierz
  • 38
@asap_srasap zdarza mi sie biegac w miejscach, gdzie zazwyczaj nie ma zupelnie nikogo, ale ostatnio w takim miejscu spotkalem K-O-B-I-E-T-E. Z psem, z cholernym owczarkiem niemieckim bez kaganca.

Ciekawe, czy tez sobie pomyslala, ze stanowie zagrozenie i sie zastanawiam nad ZABAWIENIEM sie z nia xDD
A ja myslalem, gdzie mam spieprzac przed tym psem zanim odgryzie mi kawalek lydki albo uda.
@CheSlaw: ja mogę współczuć, ale ja nie jestem częścią jej problemu, tylko ona. Niech idzie na terapię czy coś. Ja serio nie mam zamiaru przejmować się tym, co kto ma w głowie, dopóki ta projekcja nie przenosi się na mnie. Ja nie będę przechodził na drugą stronę ulicy, bo być może pani sobie wyobraża mnie jako gwałciciela. Po górach chodzę i co? Mam skoczyć z grani, bo jakaś pani idąca tym
@asap_srasap:
W ogóle nie wiem czy zauważyliście, ale te lewackie media, lewackie laski, tak zawsze kręcą narracje, że to biały mężczyzna jest tym złym gwałcielem ( W górach na szlakach raczej nie ma przybyszy z Afryki) . A uchodzi są dobrzy, kochani, i nie gwałcą, a jak gwałcą to nie ich wina. Kobieta to może się bać gwałtu, tam gdzie jest pełno uchodźców (dziwnym trafem tego tematu nigdy nie poruszą) a
@asap_srasap: Ja z tą Panią spałem w jednym pokoju i byłem wypity, na drugi dzień nawet pomogłem przykleić uchwyt na telefon do szyby samochodu. Groźniejszy od niedźwiedzia chyba nie byłem, lęku też nie czuła. #!$%@? mnie już ta nagonka na facetów, nigdy nikomu nic nie zrobiłem a czuję się zaszczuty.
  • 6
@thomcios no właśnie o to mi chodzi. Jakaś zbiorowa odpowiedzialność, bo pani musi artykuł pod tezę napisać. Ciągle w wysokich obcasach artykuły obwiniające nas za wszystko. Kilkaset lat temu kobiety nie były znanymi malarkami?- nasza wina. Lepiej zarabiamy?- nasza wina. Baba na siłowni poczuła się zgwałcona, bo ktoś na nią spojrzał?- nasza wina. I tak w kółko i tak codziennie. A jak się pojawiają komentarze niezgodne z linią gazety, to wpadają słowa
  • 2
@lentilek oczywiście, że tak. W zeszłym roku mój kumpel przerabiał sprawę o molestowanie. Trafiła mu się słaba developerka w zespole i chociaż dawał jej szanse, to ni hu hu, no słaba była. Zgłosił chęć podmienienia jej w zespole na kogoś innego. Jak się laska dowiedziała, to od razu pobiegła, że on ją molestował i teraz to jego zemsta. Kij z tym, że nawet nie pracowali w jednej lokalizacji. Zebrała się komisja jak
@asap_srasap: ale przecież tytuł wyraźnie wskazuje na

mężczyznę, który będzie chciał się "zabawić"

ale wykopki nie potrafią czytać xD tylko sobie dopisują jakieś swoje mizoginistyczne projekcje XD albo jest "uderz w stół". Tam nie ma nic o każdym facecie na szlaku. Dodatkowo mowa o SZLAKU! Nie o Tatrach, nie Bieszczadach, Beskidzie Żywieckim, Sądeckim i Niskim czy na Pogórzu Przemyskim, a na SZLAKU. Ale to chyba za dużo dla OPa i podobnych,