Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Czy skrzywiony kręgosłup można naprostować ćwiczeniami?
U mnie chyba jest lekka skolioza dwułukowa, nabyta od krzywego siedzenia, miednica i barki krzywo. Staw mostkowo obojczykowy mi przeskakuje przy podnoszeniu ręki, podobnie mam w przeciwnej nodze gdzieś w udzie przy miednicy.
I tak pójdę jeszcze do ortopedy (o ile znajdę dobrego, bo się odbiłem ostatnio od jednego, ale przynajmniej dał mi rtg, na którym widać skrzywienie), ale jakieś dodatkowe info zawsze się
@Kasahara:
- kto to jest trener medyczny i kiedy można się nim nazywać?
- czy fizjoterapeuta powinien się skupiać bardziej na ćwiczeniach, czy na terapii manualnej (i dlaczego najlepiej i na tym i na tym)?
- jakie są najlepsze formy dodatkowej aktywności poza siłownią, żeby nie zostać WRAKIEM?
- jaki najlepszy setup dla poczatkującego pod OnS'a w DS1.
- Wyciskanie leżąc z łopatkami w depresji i retrakcji, czy pozwolić im pracować
Jak macie jakieś pytania

@Kasahara:
1.Czy po postawieniu wielkiego klocka w kiblu, spojrzeliście się kiedyś na niego i pomyśleliście 'ale wielki penis zmieściłby mi się w dupkę!'?
@Kasahara:
1. Małe znamię na plecach do wycięcia - jak długa przerwa od treningów siłowych po zabiegu?
2. Mam planowo 2 treningi w tygodniu. Czy jak sobie rozbiję na 4 jednostki przy zachowaniu zaplanowanej pracy, to coś mogę popsuć - np. regenerację?
3. Czy od treningu siłowego mogą "#!$%@?ąć oczy" xD Zasłyszane wczoraj od sarm-goblinów, ale może coś jest na rzeczy?