Wpis z mikrobloga

Wykop po raz drugi skasował mój poradnik dotyczący pierwszego tripa po LSD/ grzybach. Nie dostałem ani żadnej informacji o tym, że został zdjęty ani powodu dla którego się to stało. Miał on na celu jedynie informować ludzi jak można bezpiecznie obchodzić się z tymi substancjami i redukować ryzyko, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

Nie wiem czego w Polsce jest takie podejście, a w pobliskiej Holandii normalnie kanały youtubowe typu Drugslab dostają jeszcze dotację za pomoc w informowaniu społeczeństwa i redukowaniu szkód biorąc przed kamerą różne środki xD (swoją drogą polecam ich kanał dla znających angielski)

W każdym razie trzeci raz już nie mam zamiaru tego dodawać, jak ktoś sobie nie zapisał albo nie miał okazji przeczytać tego wpisu to chętnym mogę go podesłać na pw.

#jegertilbake #narkotykizawszespoko #lsd #grzyby #poradnik
  • 55
  • Odpowiedz
  • 2
@edionasz: jak bedzie z dala od wilgoci i nie bedzie na sloncu to po paru latach nawet jak bedzie slabszy to nie odczuwalnie. Mysle, ze optymalnie trzymac w lodowce/ zamrazarce zawiniete w czyms a najlepiej spakowane prozniowo, ale jak masz np w folii aluminiowej w szafce to nie bedzie az tak duzych roznic
  • Odpowiedz
twój post można traktować jako próba normalizowania i racjonalizowania spożywania silnych substancji psychoaktywnych, które w niewłaściwych rękach mogą prowadzić do negatywnych konsekwencji. Doceniam wkład w społeczność, ale ćpanie to ćpanie


@magicznyjozef:

No to w takim razie powinny spadać też wszystkie posty o chlaniu.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Bo to jest Polska i konserwy #!$%@? dostają OD PROMOCJI LEWACTWA.
Bo wiesz, nie ważne, że ten poradnik pomaga tym co się zdecydowali, on "promuje narkomaństwo" Bo przecież gdyby nie takie poradniki to ludzie by nie ćpali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
normalizowania i racjonalizowania spożywania silnych substancji psychoaktywnych, które w niewłaściwych rękach mogą prowadzić do negatywnych konsekwencji.


@magicznyjozef: dobrze że np. alkohol nie jest silną substancją psychoaktywną, która w niewłaściwych rękach prowadzi do negatywnych konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Trochę śmiechłem sam z siebie. Wbijam w swoje zakładki a tam:
- Kurs języka hiszpańskiego,
- Poradnik jak golić się brzytwą,
- Poradnik jak poprawnie ostrzyć noże kuchenne ("ROBISZ TO ŹLE! ZOBACZ JAK!")
- Instalacja PEX i montaż stelaża
- Poradnik, jak poprawnie
  • Odpowiedz