Wpis z mikrobloga

@Insane96 ja lubię tą która ciśnie po politykach, ktorzy chcą ograniczać wszystkim emisję CO² jakimkolwiek kosztem, a sami latają samolotami nawet i kilka razy w tygodniu. ¯_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@Insane96 zrozum jedno misiu kolorowy, że gdyby pan Robert Mazurek był takim miałkim redaktorem jakiego byś sobie życzył to zapewne nie byłby w tym miejscu gdzie jest dzisiaj, a ty nie wiedziałbyś kim on jest.
Całe show Mazurkowe to nie jest mój klimat generalnie i sam nie przepadam za tym sposobem prowadzenia dialogu z gośćmi, ale potrafię docenić wyczucie idioty podczas rozmowy i eksponowanie jego głupoty i niekompetencji
  • Odpowiedz
Nie potrafi wytrzymać 5 sekund bez przerywania


@Insane96: potrafi, wystarczy że jest u niego jakiś pisowiec
polakom to nigdy nie dogodzisz, mazurek atakował opozycję, źle, mazurek zaczął atakować rząd oraz wspierać opozycje, też niedobrze
@Wojciech_Skupien: pokażesz wywiad z pisowcem w którym mazurek jest chamem, oraz próbuje wmówić rozmówcy brednie które sam wymyślił? skoro twierdzisz że to niezależny dziennikarz, a nie partyjny klakier to będzie to łatwe, co?
  • Odpowiedz
@Insane96: posłuchaj sobie tego Onetowego omnibusa Stankiewicza. Nie dość, że przerywa to jeszcze wie od swojego gościa lepiej jak ma brzmieć odpowiedź i przy każdej okazji daje temu wyraz. Straszny buc, no chyba że jesteś gość z Lewizny czy POKO.
  • Odpowiedz
Ja nie zamierzam zostawać adwokatem Mazurka


@Wojciech_Skupien: dlatego jedyne co robisz to bronisz pisowczyka xD

jak was tak bardzo grzeje jego persona to może lepiej go nie słuchajcie


@Wojciech_Skupien: nie słucham partyjnych klakierów, ale nie przeszkadza mi to oczekiwać dowodów jego bezstronności od kłamców twojego pokroju
  • Odpowiedz
Jadąc do pracy włączyłem RMF i tego mazurka się nie da słuchać, już pomijając fakt, że jest pisowskim agentem to wtrąca się każdemu w zdanie. Nie potrafi wytrzymać 5 sekund bez przerywania tylko musi swoje farmazony wygłaszać i przekrzykiwać jak Rumun na jarmarku.

@Insane96: Z tym przekrzykiwaniem to jest ogólnie masakra i występuje w większości programów publicystycznych. Poszło to w tę stronę, że prowadzący gwiazdorzą jak by to ich obecność w
  • Odpowiedz