Wpis z mikrobloga

  • 1
@#!$%@? Na 100% tylko się nie przyzna.

Tu oficjalnie każdy spadkowicz mitoman czeka z odliczonym hajsem na mieszkanie tylko najmuje z wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo jak każdy tu zarabia 20k+ a w gorących będzie #rozdajo gowna za 5 zł
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ja tak żyłem 2-3 lata mając 36 lat :-3 ale było fajnie bo zaliczyłem współlokatorkę ale no ogolnie to bardzo mi to juz przeszkadzało i w koncu kupiłem swoje choć broniłem się rekami i nogami przed kredytem
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Ja znałam kilka takich osób, ale to czasem faceci po rozwodach, alimenciarze. Ale też budowlańcy, jak przyjechali na kontrakt np. na pół roku to nie będą przecież wynajmować całego mieszkania.
  • Odpowiedz
Czy jest tu poważnie ktoś 30+, kto wynajmuje pokój w mieszkaniu studenckim? Jeżeli tak to bardzo by fajnie było jakby ten ktoś opisał jak takie życie wygląda


@#!$%@?: tak na logike to nie jest az tak niepopularne. Przeciez jak ktos emigruje za granice i chce sie do czegos zaczepic albo z jakiegos powodu musi mocno zaoszczedzic to nie za bardzo ma opcje filtrowac mieszkania "tylko ludzie po 30".

Jak to wyglada -
  • Odpowiedz
@#!$%@?: bylem w takiej sytuacji jak zbieralem na wklad wlasny jako singiel. dopoki sie mieszka z innymi pracujacymi przed trzydziestka to jest ok ale jak trzeba na gwalt szukac nowego lokum to wizja mieszkania ze studentami albo ludzmi z 7 lat mlodszymi powoduje kosmiczne poczucie wstydu i przegranej. wynajalem pokoj u znajomej co ma wlasna chate i tak pare lat dozbierałem na wklad wlasny i kupilem swoje, w ostatnim momencie przed boomem
  • Odpowiedz