Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek: właśnie lewactwo pokazuje jak bardzo nienawidzi Polski, Polskośći, tradycji i tożsamośći Narodu Polskiego. Lewactwo wywodzi się od Komunistów od dzikusów ze stepów Azjatyckich, potomkowie Stalina objęli w Polsce rządy. Śp. Jan Olszewski przewidział ta sytuacje
Jak myślicie, jeśli Ziemkiewicz zobaczy kiedyś znak Polski Walczącej wysprayowany na karoserii swojego samochodu to wtedy przystanie, stanie na baczność i zacznie śpiewać hymn, czy jednak to będzie Zupełnie Inna Sytuacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@czeskiNetoperek: A kiedy ty zobaczyłeś wysprayowane przez feministki kościoły, to ramię w ramię z "prawakami" je krytykowałeś, czy stanąłeś na baczność i świętowałeś wielkie zwycięstwo "wolności" i "demokracji" nad "katotalibanem"?
@czeskiNetoperek: A kiedy ty zobaczyłeś wysprayowane przez feministki kościoły, to ramię w ramię z "prawakami" je krytykowałeś, czy stanąłeś na baczność i świętowałeś wielkie zwycięstwo "wolności" i "demokracji" nad "katotalibanem"?


@ibilon: ja np krytykowałem i uważam, że złapane osoby powinny zostać podciągnięte do odpowiedzialności. Jednocześnie zachowanie protestujących było dla mnie jak najbardziej zrozumiałe w kontekście zachowania kościoła i jego powiązania z władzą. Niech najlepszym przykładem będzie kościółek stawający w obronie
Ziemkiewicz zobaczy


@czeskiNetoperek: zaśpiewa Rotę i zwali konia.

właśnie lewactwo pokazuje jak bardzo nienawidzi Polski, Polskośći, tradycji i tożsamośći Narodu Polskiego. Lewactwo wywodzi się od Komunistów od dzikusów ze stepów Azjatyckich, potomkowie Stalina objęli w Polsce rządy. Śp. Jan Olszewski przewidział ta sytuacje


@sols: JE slapdash twierdzi, że skypt się wam pomieszał, towarzyszu.