Wpis z mikrobloga

@xzxzz: przejedź się choć raz czymś co ma silnik benz+turbo i 150KM i powiedz potem na głos że faktycznie tego nie potrzebujesz. Chyba że dojeżdżasz 5km do roboty w mieście
  • Odpowiedz
@xzxzz: dostałem takiego ASX zastępczego, może i nie jechał ale za to miałem wrażenie że się przewróci na zakręcie

Do tego nie rób tego sobie i nie kupuj manuala w 2024 roku :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pietter a skąd założenie, że nie jeździłem? xD to nie pierwsze auto w życiu

@sopelowski dzięki za info, zależy mi głównie na bezawaryjności, a to podobno bardzo udane konstrukcje

@assninja szukałem czegoś z automatem, ale w tych pieniądzach ciężko o coś sensownego. Byłem na jeździe próbnej tym samochodem, ale nie odczułem - chociaż też nie miałem okazji #!$%@? :/
  • Odpowiedz
@xzxzz: bo jak wsiądę czasem w zafire albo tucsona teścia to mam wrażenie że to auto stoi w miejscu nawet jak cegłę na gaz położę. Dlatego ciężko mi uwierzyć, że można się na to godzić dobrowolnie mając wybór
  • Odpowiedz
@xzxzz: płacić 55k za auto które ma blisko 12s do setki i będzie zamulało na autostradzie to średni pomysł.

Okej, to "wystarczy" do jazdy, ale co to za życie. Żeby mieć takie same wrażenia możesz wydać połowę i kupić coś starszego, szczególnie że ASX to nie jakoś wyjątkowo wygodne, albo wyposażone auto.

Jakbym szukał nudnego dupowozu SUVa (czego nie zrobię) w budżecie, to pewnie dołożyłbym do 80k i kupił sobie nowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu dzięki za opinie, natomiast szukam właśnie nudnego dupowozu, który będzie wygodny do wsiadania. Nie szukam emocji z jazdy - czy miałbyś coś do polecenia w budżecie ok 50k?
  • Odpowiedz