Wpis z mikrobloga

Księgowość w zakresie powiedzmy JDG też jest banalna i każdy może to zrobić sam w domu - jednak dziesiątki tysięcy ludzi zleca to księgowym - bo robią to na co dzień, znają się na tym, jest to dla nich chleb powszedni. Pizzę też każdy może zrobić w domowym piekarniku, ale nigdy nie będzie smakowała jak we włoskiej pizzerii z pieca opalanego drewnem.


@ourajtt: jasne - ale księgowość wykonujesz jednak co miesiąc
@ourajtt: Ten sam sklep kilka miesięcy temu.
Może mają takie procedury

Niestety to wygląda jakby pękła płytka przy złączu PCIe. No chyba, że jakimś cudem w ogóle nie siedzi w slocie. Tak z ciekawości możesz zrobić zdjęcie miejsca gdzie karta łączy się z płytą główną?


@Norro: U mnie całe gniazdo PCIe było zmasakrowane, blokada karty wyłamana.
Początkowo obsługa klienta zbywała mnie namawiając do reklamacji u kuriera. Pokazałem, że paczka nie
ReduktorGowna - @ourajtt: Ten sam sklep kilka miesięcy temu.
Może mają takie procedur...

źródło: kom

Pobierz
księgowość wykonujesz jednak co miesiąc a nie raz na kilka lat


@winsxspl: no i dlatego czasami warto komuś zapłacić raz na kilka lat za złożenie kompa i mieć spokój

Sam składałem niedawno i myślałem że mnie coś strzeli bo jak zwykle za mało kabli sata w zestawie, a podłączenie frontowego usb-c do płyty głównej to też upierdliwość bo trzeba uważać żeby czasem nie ruszyć za mocno kablem - nie wiem kto
Sam składałem niedawno i myślałem że mnie coś strzeli bo jak zwykle za mało kabli sata w zestawie, a podłączenie frontowego usb-c do płyty głównej to też upierdliwość bo trzeba uważać żeby czasem nie ruszyć za mocno kablem - nie wiem kto projektował to złącze


@Xuzoun: do płyt asrocka na am4 dołączone są dwa kable sata (innych nie składałem z nowych części, więc nie wiem ile dają w zestawie), w dobie