Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: nieskazitelnie gładkie. Dobrych kosmetyków używasz :-)

A tak na poważnie to tak - ewidentnie ciężar GPU zerwał slot w płycie głównej od rzucania paczką. Co najmniej płyta główna do wymiany.
Powinni wysłać bez włożonej karty, dałbyś radę ogarnąć włożenie na podstawie jakichś tutoriali - to najbezpieczniejsza metoda.

Ewentualnie druga opcja - wypchać wypełniaczem tak, żeby nic nie miało możliwości się poruszyć.

Dziwne, bo Xkom zwykle dba o jakość i o
@marek22 czołem!
No tak powinien, ale to też jest tylko jeden punkt, jedna śrubka. Mogła się poluzować albo siła mogła być na tyle duża, że po prostu ciężar przeważył.

Zawsze lepiej grafę oddzielnie przesyłać.
  • 0
@Norro: Juz zapakowałem spowrotem w karton i folią owinąłem, bo zaraz jadę im zwrócić. Ale wygladalo to wlasnie krzywo/źle na złączeniu z płytą główną :/
A że nie umiem, to chciałem żeby był ready to use...


@ourajtt: składanie pc w 2024 to niemal plug and play, serio nawet dziecko by sobie poradziło (u mnie cztery lata temu składał wówczas 13-letni brat)... miliony filmików w necie, instrukcja w zestawie... jedyne co to poświęcisz pół godziny na złożenie i pół godziny na zainstalowanie systemu wraz z oprogramowaniem. wszystkie wtyczki oprócz front panelu wkłada się jedną stroną (bo mają
  • 22
@winsxspl: pewnie masz rację - ale skoro nie czuję się pewnie w tym temacie to wolałem to zostawić w rękach profesjonalistów - ludzi którzy zajmują się tym na co dzień.

Księgowość w zakresie powiedzmy JDG też jest banalna i każdy może to zrobić sam w domu - jednak dziesiątki tysięcy ludzi zleca to księgowym - bo robią to na co dzień, znają się na tym, jest to dla nich chleb powszedni.