Wpis z mikrobloga

Najpierw muszą się wykazać traktowaniem Polski jako partnera i np. raz na zawsze zaprzestać atakowania polskiego języka oraz kultury na Litwie.


@wjtk123: czy to, że litwini nie będą atakowac polskiego języka i kultury na litwie sprawi, że rosja będzie dla nas mneijszym zagorżeniem? Na złość mamie odmrożę sobie uszy.
Turcja sobie załatwiła f16 za zgodę na wejście Szwecji do NATO a my sobie załatwimy akceptację polskiej kultury


@SpalaczBenzyny: ale to trzeba być ograniczonym, żeby tak napisać. Gdzie jest potencjał militarny i strategiczny Turcji, a gdzie my? Turki kontrolują morze czarne i trzymają łapę na bliskim wschodzie, a my czym mieliśmy szantażować (tak, szantażować) NATO? Że zamkniemy lotnisko w Rzeszowie, żeby Ukraina szybciej przegrała i rosja szybciej zaczęła się zbroić na
@Ogau: trzeba mieć jakiegoś appergera albo inny autyzm aby brać to porównanie dosłownie 1:1,

po olerę mamy NATO szantażować? chodzi o np. wywarcie presji na kraje bałtyckie aby zbroili się wg naszych wymagań, naszym sprzętem jeżeli oczekują, że to my będziemy ich bronić
wywarcie presji na kraje bałtyckie aby zbroili się wg naszych wymagań, naszym sprzętem jeżeli oczekują, że to my będziemy ich bronić


@SpalaczBenzyny: my? My to się zesramy, a nie kogokolwiek obronimy. Ukraina miała znacznie większy potencjał militarny i by się zesrała, gdyby nie USA, a gdzie Polska? Fajnie być dumnym husarzem, ale potem przychodzą ogarnięci ludzie i mówią "sprawdzam". Wtedy okazuje się, że husarz jest gołodupcem
@SpalaczBenzyny: ale ty rozumiesz, że w naszym interesie było jak najszybsze dołączenie Szwecji i Finlandii do NATO, a nie pajacowanie? Jeszcze tego brakowało, żebyśmy #!$%@? kraje, które razem z nami chcą walczyć z rosją
@Ogau: czekaj, czekaj, łączę te kropki i chyba już wiem co autor miał na myśli... ty se ubzdurałeś, że niby ja twierdze, że powinniśmy szantażować NATO względem wstąpienia Szwecji? bo podałem ten przykład Turcji?

jpdl... czego ja marnuję czas na zrozumienie o co wam chodzi?