Wpis z mikrobloga

"Moje ciało, moja sprawa" - ponownie dotyczy tylko kobiet i tematu aborcji, nie dotyczy dorosłych, świadomych i przytomnych mężczyzn, którzy nie mają prawa do decydowania o swoim ciele i życiu.

(Mariusz Kamiński o przymusowym i bolesnym zabiegu założenia sondy nosowoprzełykowej w zakładzie karnym)

#bekazpo #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #prawo #polityka
sildenafil - "Moje ciało, moja sprawa" - ponownie dotyczy tylko kobiet i tematu aborc...

źródło: 1000000293

Pobierz
  • 11
@RudyZibi: więzień ma ograniczone prawo wolności. I tylko to prawo. Nadal posiada prawa do odmowy poddania się zabiegowi medycznemu np. nie mogą mu siłą podawać chemioterapii gdyby miał raka. Nawet jako więzień może odmówić przyjmowania leczenia.
więzień ma ograniczone prawo wolności. I tylko to prawo.


@sildenafil: Oj nie tylko nie tylko, poczytaj o ograniczeniu swobod obywatelskich, o tym co moze a czego nie moze wiezien w zakladzie karnym. To nie jest tylko zamkniecie, z obietnica ze nie wyjdziesz przez X lat.

A teraz zastanow sie od drugiej strony, gdyby nie przymusowe dokarmianie. To po pierwsze gdyby gosc zemdlal/zszedl w tym zakladzie karnym, to rozpetaloby sie pieklo w