Wpis z mikrobloga

Jest jeszcze lepiej, bo cena jest przy zakupie 20 rolek, a w opakowaniu jest ich 8


@RandomowyMirek: jest i 10 co masz nawet na zdjęciu. Innych papierów niż te dziesiątki nie opłaca się kupować bo mają #!$%@?ą gramaturę w stosunku do ceny.
  • Odpowiedz
@hitsmer: Akurat przy pieluchach zawsze przelicza się na cenę za sztukę, jeśli zależy ci na cenie, nic w tym dziwnego. Opakowania różnych producentów różnią się ilością. Pewnie niektórzy robią podobnie z papierem toaletowym, więc dla mnie ma to sens.
  • Odpowiedz
@staryalkus: wróciłem do zakupów w Lidlu, już mam dość biedry, chociaż blisko mnie i znam sklep na wylot. Ale no już nie mogę. Za każdym razem sprawdzanie warunków promocji, ceny inne na kasie, burdel...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krupier

ale to w sumie dobra cena, wychodzi 10 zł za opakowanie najkorzystniejszego papieru (ten niebieski duży).


Dokładnie, właśnie kupiłem 28 paczek tego co piszesz za niecałe 280 zł a nawet był dodatkowy rabat 15 zł za wydanie 200 zł więc jeszcze mniej. Cena sprzed pandemii, zaoszczędzone 162 zł, stawiam że już ta paleta rozebrana XD Dzięki @hitsmer
  • Odpowiedz
@hitsmer: Wiesz, jeszcze cena za rolkę na poziomie 0,99 jest spoko i czytelna, choć zupełnie nie popieram nowej tworzącej się patologii w podawaniu cen. Większym problemem jest ten obok na Twoim screenie z pieluchami. 0,59 PLN za pieluchę jest w #!$%@? ciężko policzalne bez kalkulatora przy opakowaniach rzędu 48 szt. czy 32 szt. w zbiorczym. Najlepsze jest to, że dziś sam kupiłem dla mojego dziecka takie opakowanie pieluch i chcąc ustalić
  • Odpowiedz
właśnie kupiłem 28 paczek tego


@vertical: #!$%@?. xD

To ja myślałem, że przesadzam robiąc zapasy po max 10 opakowań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jadę zaraz robić tour de Biedronka. Gdyby nie ten wpis to bym się nawet nie dowiedział o promce bo widzę, że na pepperku zaminusowali nie wiedzieć czemu.
  • Odpowiedz
@hitsmer Trochę naciągana afera. Zawsze jak coś kupuję patrzę na cenę za kg/szt. Papiery toaletowe pakowane są po 8, 10, 12 czy 16 sztuk. Widząc cenę za rolkę masz pojęcie który jest najtańszy i nie musisz dzielić ceny opakowania przez sztuki.
  • Odpowiedz
@Krupier Też robiłem do tej pory zapasy po ok. 10 paczek ale teraz więcej bo takiej ceny raczej już nie będzie. Myślałem że to błąd cenowy bo pod linkiem z apki nie ma tej promocji, w dodatku babka naklejała cenę z rana 15,69 zł ale po sprawdzeniu z nią na kasie samoobsługowej zmieniła na 0,99 zł za rolkę. Może dlatego zaminusowali bo pomyśleli że błąd cenowy.
  • Odpowiedz
natomiast w Aldiku niedawno byłem pierwszy raz chyba.

to jest #!$%@? Wersal,


@dos_badass: Problem tych aldików,netto i innych normalnych sklepów jest taki, że kiedy taka biedronka #!$%@? się w każdą zabitą dechami dziurę to one kitrają się pojedyńczo tak skutecznie, że dopiero niedawno dowiedziałem się że w ogóle takie sieci istnieją
  • Odpowiedz
@hitsmer: a ten Lidl to też jest #!$%@? ostatnio. Ja robię zakupy raz w tygodniu na cały tydzień, więc są zawsze większe i nigdy nie ma kasy otwartej tylko te małe gówna samoobsługowe. Cały koszyk się tam nie mieści na tej wadze. Jak poprosiliśmy o otwarcie to "proszę skorzystać z samoobsługowej", no gdybym nie spędził tam już tyle czasu to bym jej zostawił te zakupy i wyszedł, dramat. Też się patologia
  • Odpowiedz