Wpis z mikrobloga

@vertical Oferta na początku tego tygodnia. Dodatkowo ten z biedronki był na poczatku roku za 1zł przy zakupach za 100zł przed rabatami.
W ogóle ostatnio jest strasznie dużo promocji na papier toaletowy, albo ludzie mniej srają i im zalega na magazynach albo będą robić downsizing.
Przed końcem roku rumiankowy 3 warstwy, 160 listków był 50gr rolka.
PLPL - @vertical Oferta na początku  tego tygodnia. Dodatkowo ten z biedronki był na ...

źródło: temp_file3824188682263765247

Pobierz
@Niczyji: gówno mnie obchodzi jak Lidl się zachowuje w DE, mnie interesuje jak się zachowuje w PL, a w PL biedronka nie ma konkurencji w warunkach swoich promocji czy w #!$%@? na sklepie. W życiu byłem w JEDNEJ czystej biedronce bez palet i kartonów porozrzucanych w alejkach.
@PLPL O, rzeczywiście dobra cena, musiałem przeoczyć, jakby nie było ograniczeń ilościowych to jeszcze parę zł taniej by był ten duży zapas. Najlepsze jakby zaraz w Biedronce zrobili po 8,99 zł :) Stawiam jednak po tym "aktywuj kupon" że kupiłbym tylko 2 paczki na jedną apke Lidl Plus.
Biedronka znalazła nowy sposób na robienie ludzi w chu*a. Mogli podać cenę za listek przy zakupie 50 sztuk XD

Czy UOKIK to się kiedyś weźmie za tych januszy biznesu?


@hitsmer:

tylko tym razem, to raczej legalny sposob

w sensie powinna być napisana dużym drukiem cena za opakowanie przy zakupie tylko jednej sztuki, małym drukiem niech sobie piszą ile za rolkę. Ludziom ma się wydawać tylko, że jest tanio.. to samo tutaj,
@hitsmer: Sprawdzałem papier normalnie kosztuje 8.89 za osiem rolek. Czy 1.11 za rolkę. Masz 12 groszy na rolce jak weźmiesz 20 sztuk zamiast 8. Czyli do przodu 96 groszy ale trzeba wydać 2 razy więcej forsy. Wielka promocja dla zarobku biedronki.
natomiast w Aldiku niedawno byłem pierwszy raz chyba.

to jest #!$%@? Wersal, w porównaniu do patobiedry.

i szanują klienta, nie robiąc go w #!$%@?.

polecam, chociażby sprawdzić.


@dos_badass: u mnie Aldi zainstalował się naprzeciwko Lidla, dokładnie po drugiej stronie ulicy.
W Lidlu parking zawsze pełny, od rana do wieczora. 5 kas samoobsługowych i zawsze czynne co najmniej dwie z obsługą, do wszystkich kolejki czasem i do połowy sklepu. Generalnie klientów od
W sklepie pustawo, ciemnawo, kas samoobsługowych nie ma w ogóle, czynna jedna kasa z obsługą i albo idzie z marszu, albo kolejkę tworzy jedna osoba, wyjątkowo dwie. Fakt, nie ma burdlu z promocjami, kuponami, wielosztukami i podobnymi, ale za to jest drożej niż w Lidlu bez żadnych promocji. Ogólnie odpychający sklep, istnieje rok z kawałkiem, a nie zdołał przekonać do siebie klientów.


@fonderal: masz rację rzeczywiście, może poza tym, że imo
@vertical jak coś to jest promka na ręczniki papierowe te niebieskie też, 1+1 gratis. Wprawdzie tylko raz na kartę, ale ludzie wrzucają kupony na neta to można sobie uzbierać. :p
@Krupier Dzięki, rzeczywiście za 10 zł za 2 paczki się opłaca, zrobię zapas bo mam możliwość skorzystania z 3 kart (a co ciekawe sam nie mam XD). A powiedz mi, te niebieskie najbardziej się opłacają? Bez promki to chyba nie, ja kupowałem do tej pory takie czerwone chyba Milla, 2 rolki jak promo to po 4 zł chyba ale pylą jak się wyciera lustro, dużo lepiej się wyciera takim w dużej rolce
@vertical: bez promek już się nie opłaca bo po 10 zł są. W kuponach lub na promkach czasem jest taniej, ale to max 8 zł więc obecna promka jest bardzo dobra, nawet przed podwyżkami takich cen chyba nie było (albo były po 4,99 zł, już nie pamiętam).

Moim zdaniem te niebieskie są najlepsze tak samo jak papier toaletowy. Dobra gramatura, jednym listkiem potrafię naprawdę sporo wody zebrać. Często np. też dwóch
@Krupier Super, dzięki. Porady odnośnie papierów i ręczników wydają się głupie no ale jednak nie wiem jak Ty, ja lubię kupić coś jakościowo dobrego a nie zapłacić za to pierdyliarda zł. Zawsze lepiej zapłacić mniej, wiadomo że nie jedzie się pół miasta po 5 zł jak ktoś wyżej Ci wymyślił, np. ja po ten zapas papieru pojechałem 3km i zaoszczędziłem jakieś 150-200 zł. Dodatkowo zrobiłem i tak jakieś zakupy.
@vertical: a kto nie lubi płacić mniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja akurat mam od #!$%@? sklepów na wyciągnięcie ręki więc nawet nie muszę się jakoś specjalnie starać z dojeżdżaniem bo zawsze gdzieś po drodze mogę się zatrzymać.

ja po ten zapas papieru pojechałem 3km i zaoszczędziłem jakieś 150-200 zł.


@vertical: nie no co ty, nie warto, przecież to żadna oszczędność, a w ogóle to biedak