Wpis z mikrobloga

@hitsmer akurat przedwczoraj mieli dobra promocję 2 paczki srajtasmy w cenie jednej więc już tak nie płaczcie, że wam źle. W lidlu jest drożej i traktują człowieka jak potencjalnego złodzieja z tym skanowaniem paragonu.
@staryalkus
  • Odpowiedz
@hitsmer: i teraz nasuwa się pytanie czy cena 3.45/l dotyczy również 0.5l. bo jeśli tak to cena #!$%@?, jeśli nie to #!$%@?ć ich prądem za te podawanie cen
  • Odpowiedz
@hitsmer: ale przy pieluchach to akurat nie jest takie złe. W biedrze są 3 rodzaje Dada, a każde w danym przedziale kilogramowym różnią się ilością sztuk w opakowaniu. W pieluchach wolę taki przelicznik
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

sklep dla patologii


@staryalkus: ich praktyki są naganne, ale co ma patologia do tego? Przerasta Cie matematyka klas 1-3? xD
Kupujesz 8 rolek, mnożysz cenę razy 8, analogocznie z 10, bez znaczenia ile tam sztuk jest w opakowaniu, to cena jest równa.
Jak ktoś normalnie kupuje 10 rolek, ale zobaczy lepsza cenę i kupi 8 sztuk, bo nie czyta co kupuje, to już spoko xD

Akurat cena za 1 szt pieluszki
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@magdalena-gaska: w sensie powinna być napisana dużym drukiem cena za opakowanie przy zakupie tylko jednej sztuki, małym drukiem niech sobie piszą ile za rolkę.


@hitsmer No ale ten wymóg dotyczy oznakowania produktów na półce - a ty wrzucasz chyba promki w gazetce. Tak czy inaczej biedronce z tymi cenowkami od dłuższego czasu zbiera się na porządną karę od UOKiK.

@staryalkus: ja też, niestety Lidla u mnie remontują, przez dwa tygodnie
  • Odpowiedz
@hitsmer: kiedys nie rozumialem o co ta spina, ale jednak porownujac np taki lidl a biedronke to jest przepasc xD a i nawet biedronka tansza nie jest
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hitsmer: ja przedwczoraj miałem srajtaśmę za 9 zł za 10pak przy zakupie 2 opakowań. Po odwiedzeniu 2 biedry i nie znalezieniu nawet jednej paczki papieru, który jest w promo stwierdziłem, że nie będę biegać za papierem. Czyżby ktoś wrzucał w promocję artykuły, których nie ma w sklepie? A w aplikacji oczywiście dostępność pokazuje na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hitsmer jak nienawidzę biedronki, tak to jest dobra promocja. Nie ma ceny za opakowanie, bo nieważne czy kupujesz najtańszy 2 warstwowy czy premium 4 warstwy, to zawsze będzie 99 gr za rolkę. Ciężko powiedzieć ile paczka będzie kosztować, bo jedne mają 8 rolek (a wtedy trzeba kupić minimum 3 paczki, żeby załapać się na promocję), a inne po 10 rolek. Jedyne na co można się naciąć to na te opakowania 8 rolek
  • Odpowiedz