Wpis z mikrobloga

EA właśnie zbanowało moje konto, bo miałem na Steamie nick "FREE TIBET, F*CK CHINA" i grałem w Apexa z takim nickiem. Co najśmieszniejsze zbanowanego konta nie można odłączyć od Steama, więc każda gra multiplayer od EA, którą mam, jest już niegrywalna. Powtórzę jeszcze raz, bo nie było mnie słychać: FREE TIBET, FUCK CHINA AND EA. #apexlegends #gry #steam #fuckea #chiny
JamaloV8 - EA właśnie zbanowało moje konto, bo miałem na Steamie nick "FREE TIBET, F*...

źródło: cxzu

Pobierz
  • 96
  • 24
@Jamniki2: +15 social credit
⣿⣿⣿⣿⣿⠟⠋⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢁⠈⢻⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠈⡀⠭⢿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⡟⠄⢀⣾⣿⣿⣿⣷⣶⣿⣷⣶⣶⡆⠄⠄⠄⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⡇⢀⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣇⣼⣿⣿⠿⠶⠙⣿⡟⠡⣴⣿⣽⣿⣧⠄⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣾⣿⣿⣟⣭⣾⣿⣷⣶⣶⣴⣶⣿⣿⢄⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⣩⣿⣿⣿⡏⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣹⡋⠘⠷⣦⣀⣠⡶⠁⠈⠁⠄⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣍⠃⣴⣶⡔⠒⠄⣠⢀⠄⠄⠄⡨⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣦⡘⠿⣷⣿⠿⠟⠃⠄⠄⣠⡇⠈⠻⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⡿⠟⠋⢁⣷⣠⠄⠄⠄⠄⣀⣠⣾⡟⠄⠄⠄⠄⠉⠙⠻
⡿⠟⠋⠁⠄⠄⠄⢸⣿⣿⡯⢓⣴⣾⣿⣿⡟⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣿⡟⣷⠄⠹⣿⣿⣿⡿⠁⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣸⣿⡷⡇⠄⣴⣾⣿⣿⠃⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣿⣿⠃⣦⣄⣿⣿⣿⠇⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⠄⢸⣿⠗⢈⡶⣷⣿⣿⡏⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
  • 0
EA i woke xD

Kiedy Wy się w końcu nauczycie, że firmy robią tylko to co im się opłaca. Nie dostałeś bana za "woke" tylko za potencjalną obrazę kraju, który jest ich drugim największym rynkiem zbytu.


@Sztywnesutkiszatana:

pozwól że wyjaśnię, Chiny to ogromny rynek i każdy producent gier walczy aby się tam dostać. Jak myślisz kto będzie dla nich ważniejszy? Jakiś jeden randomek z Europy czy dostęp do ponad miliarda potencjalnych
JamaloV8 - >EA i woke xD
Kiedy Wy się w końcu nauczycie, że firmy robią tylko to co i...
  • 3
@SarahC: Ale ja to wiem za co dostałem bana, po prostu śmieję się z tego, że się tym przejęli.

pisz ticket na support że acc zawartość była droga a nick zmieniło (twoje) dziecko i może sie ulitują xD


Za późno, już napisałem supportowi wykład o ch*ńskiej inwazji, represjach, słuszności antych*ńskich powstań oraz celowym wymazywaniu kultury tybetańskiej xD
Czyli zapłaciłeś za grę, nie możesz w nią grać i nie oddali Ci pieniędzy? Wiem, że nie będzie Ci się chciało, ale jestem ciekaw czy to zgodne z prawem w UE.


Nie zapłacił za grę tylko za licencję / dostęp do niej na swoim koncie EA. Skoro w wyniku bana utracił dostęp do konta to utracił również dostęp do licencji. Wszystko jest w regulaminach ( ͡° ͜ʖ ͡°)