Wpis z mikrobloga

@gonzo91 dostawcom albo swojemu dostawcy
Lepiej później a lepiej dopracowany samochód niż wcześniej w coś zwalone. Im mniejsza cena tym więcej klientów i więcej też tych bardzo roszczeniowych dla których każde niedociągnięcia to będzie afera
@gonzo91: Wczoraj Musk potwierdził, że produkca w drugiej połowie 2025 czyli jeszcze później. Ale to raczej było do przewidzenia, nie wiem czy za późno - na pewno lepiej by było końcem tego roku, ale gdyby czekać na Meksyk to byłoby jeszcze gorzej. Mogę dłużej skupować dipy, tak jak ten dzisiejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gonzo91: Chyba, że będzie powtórka z revealu Modelu 3 z next-genem. Wtedy powrót na 300 czy nawet 400 mnie ne zdziwi, ale tylko chwilowo - bo będzie kolejny zupełnie inny system produkcji i niska cena, więc nikt nie uwierzy w dobre marże Tesli, a te mają rację bytu dopiero kiedy produkcja osiągnie duży wolumen (2026).
@Technolust Tesla zmieniła troche podejście do premier. Żadnego pokazywania konceptów sto lat przed produkcją. Wyjdzie na to, że model 2 jak zobaczymy pół roku przed oficjalnym startem to będzie dobrze.