Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wy też tak bardzo odstajecie od starych znajomych ze szkoły / rówieśników / innych których obserwujecie na co dzień?
Mam prawie 30 lat i nie wiem czemu tylko ja odstaje od reszty podczas gdy każdy kogo znam/znałem to #wygryw życiowy, nawet ci młodsi ode mnie lub ci którzy nie byli wybitni za czasów szkolnych/studiów. Tylko ja zostałem w tyle, stanąłem w miejscu i nie mogę nic osiągnąć.
- zarobki minimum po 8-10 tys. (różne branże, nie tylko IT)
- kilkuletnie związki lub po ślubie z fajnymi laskami
- wspólne mieszkanko na kredyt ale własne i sobie powolutku wiją gniazdko
- jakieś szkolenia, certyfikaty, języki obce

Ja:
- miliony prób wyjścia z przegrywu
- #depresja + #adhd + overthinking + brainfog
- przeciętne zarobki
- kiepski wygląd
- nigdy nie miałem dziewczyny na poważnie (wielokrotnie próbowałem ale kończyło się max na kilku spotkaniach i nara) i tak samo nigdy seksu żeby nie było

#przegryw #zalesie #gorzkiezale #prokrastynacja #rozwojosobisty #blackpill #tfwnogf #samotnosc #feels #zycie #suicidefuel #znajomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wy też tak bardzo odstajecie od starych z...

źródło: sad-young-man-crowd-people-generative-ai_169016-40716

Pobierz
  • 22
@Kamilo67: Ale to ty sobie ubzdurałeś, że sport i dieta to gwarancja sukcesu. Mówiłem już, to są jedne z kamieni milowych na drodze, to ma być odskocznia do dalszego rozwoju, a nie że ty myślisz, żże jak pochodzisz na siłke to nagle wszystkie problemy znikną.... Wy w ogóle nie łączycie kropek co wam człowiek próbuje wyjaśnić