Wpis z mikrobloga

@open_or_die: Ja nie wiem jaki wam, towarzyszu, leci przekaz, bo nie jestem w waszym zawodzie. Ja zwykły szarak, a nie propagandzista. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie równie ośmieszające jest ułaskawienie mordercy(jak Komorowski), Sobotki(Kwachu, a ciekawe ile było umorzeń jak w przypadku Kalisza) czy mafioza(jak Wałęsa, bo niby chłop w kiecce kazał). Jedyna różnica to szopka medialna w tym przypadku(która jest jak skecz). Listy ułaskawionych nie
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: Najpierw odnosisz się konkretnie do pewnych liczb, najwyraźniej ci znanych skoro określasz ich stosunki ilościowe ale gdy ktoś o nie spytał odsyłasz go do google i statystyk xD
Wcale nie zaśmierdziało pisowskim podnóżkiem, ani trochę.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Widzę, że już nawet nie sprawdzają czy czytać umiecie przed zatrudnieniem w trollowni.

Najpierw odnosisz się konkretnie do pewnych liczb, najwyraźniej ci znanych skoro określasz ich stosunki ilościowe


Statystyki ile osób dany prezydent ułaskawił są dostępne publicznie i wystarczy kilka sekund, żeby to sprawdzić. Nie jest dostępna lista nazwisk, więc nie jesteśmy w stanie stwierdzić kim byli to ludzie, oprócz pojedynczych
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: Jeśli już zabierasz głos na dany temat odnosząc się do rzekomo istniejących danych to ty je powinieneś przytoczyć, a nie twój rozmówca. Jeśli nie potrafisz to widocznie nie istnieją albo zaprzeczają twojemu stanowisku i zwyczajnie kłamiesz.

Elementarne zasady prowadzenia dyskusji. Jeśli ich nie spełniasz no to pozostaje tylko grzecznie zamilknąć, ewentualnie poniżyć się jeszcze bardziej robieniem z siebie idioty jak ty teraz. Druga opcja jest zdecydowanie bardziej popularną formą
  • Odpowiedz
@Elaviart: Ale cope ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej Ci nie wychodzi, to że się naprodukujesz nie zmieni, że jesteś w błędzie. Dalej rób z siebie kretyna, tańcz małpko, tańcz.

Gdyby interesowała Cię prawda, to byś sam sprawdził statystyki, ale Ty nie chcesz prawdy, tylko popłakać, bo ktoś zranił Twoje uczucia. Widać że Ci się łapki
  • Odpowiedz