Wpis z mikrobloga

(coś mi się wcisnęło i cały wpis gdzieś zniknął więc wrzuciłem jeszcze raz)

Eech, fajnie jest być chadem. I mieć geny chada.

Mieć starych urodzonych w USA, i samemu się tam urodzić. Do tego od małego mieć dryg do interesów, latać na wycieczki do Tajlandii czy na Malediwy, zarabiać łatwą kasę i jeszcze trafić do telewizji. (tak, chodzi o tego na zdjeciu po prawej stronie).

Jest taki serial jak Barwy Szczęścia (tak, jest gówniany, i nie zamierzam go tu reklamować czy coś). W tym seriali był kiedyś taki chłopaczek, jakieś dobre 5 czy 6 lat temu - miał na imię Kajtek, generalnie z twarzy i zachowania typowy przegryw (to ten na zdj z lewej, chociaż nie musiałem o tym wspominać, bo od razu widać xD).

I w serialu zeswatano go z dziewczyną graną przez Wiktorię Gąsiewską (taka typowa Julka 9/10).

Wszystko było ok, dopóki nie pojawił się ten drugi (tak, ten po prawej), z którym "Julka" (czyli Wiktoria Gąsiewska) szybko tego Kajtka zdradziła.

Nie oglądam tego serialu, ale często gdy wpadałem do rodziców to leciał gdzieś w tle w tv (moja matka lubi to oglądać).

Niedawno trafiłem na to w telewizji, (o dziwo, nadal to kręcą) i co się okazało? Ten "drugi" (z prawej) nadal jest w serialu, mało tego, nadal rozwija swoją karierę w tv, grając w różnych "Ojcach Mateuszach" czy jakichś lepszych lub gorszych serialach kryminalnych, gdzieś tam przez ekran się przewija. I serialowa Gąsiewska w rzeczywistości też jest już jego partnerką xD

Typ nawet pojawił się w jakimś wywiadzie i chwalił się że jego pierwszą pracą była praca w MBanku gdy miał jakieś 18 lat, i wciskał ludziom kredyty, podobno wyciągał na tym aż 30 tysięcy zł na miesiąc...

A ten pierwszy (z lewej)? Jakoś tak o nim zapomnieli, chyba z serialu też zniknął, scenarzyści chyba przestali się nim przejmować. Żadnych ciekawych ról na koncie, choć pod względem "talentu" raczej nie różnił się wiele od tego drugiego. Ciekawe czy jeszcze w ogóle żyje xD

Jednak genów nie oszukasz. Ci dwaj poniżej to dobry przykład że geny od urodzenia definiują twoje życie.

#chad #chadowezycie #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seriale #serial #telewizja #barwyszczescia #zalesie #blackpill #redpill #bluepill #julka #oskarek #kobiety #natura
kocimietkaBB - (coś mi się wcisnęło i cały wpis gdzieś zniknął więc wrzuciłem jeszcze...

źródło: zycie

Pobierz
  • 10
@kocimietka_BB: Chyba być urodzonym w USA w latach 50tych a nawet 40tych. W USA panuje dziki kapitalizm i bieda, a na pewno cięższy żywot. Tam nie ma opiekuńczego państwa i rodzice nie są opiekuńczy wobec swoich dzieci- najczęściej syna i córkę wychowuje się od mniej więcej 12 roku życia w takim przeświadczeniu, że kończysz 18 lat i idziesz do roboty. Masz taką opcję, że jeszcze kilka lat dokładasz się do czynszu
t. Tam nie ma opiekuńczego państwa i rodzice nie są opiekuńczy wobec swoich dzieci- najczęściej syna i córkę wychowuje się od mniej więcej 12 roku życia w takim przeświadczeniu, że kończysz 18 lat i idziesz do roboty. Masz taką opcję, że jeszcze kilka lat dokładasz się do czynszu a później wyjazd.


@AlexBrown: Nie ma jak opiekuńcze państwo w Polsce i neetowanie. Chociaż fakt może większość może neetować i tylko ja miałem
@Nowystaryziel zależy co robisz i jakie masz wykształcenie. Pracuje w PL w korpo z US i tam mają nawet lepsze benefity socjalne niż w PL. Praca jest bardziej zadaniowa niż „przepracuj 8h dziennie przez x dni w miesiącu” i można mieć nawet dłuższy urlop niż w PL w skali roku, o ile udowodnisz szefowi że projekty są oddane na czas. Do tego zarabiają tyle co w PL ale w $ a nie
@xorvim: No pracujesz w Polsce i jesteś tutaj ubezpieczony w nfz. Zresztą porównujesz pracę w korpo- popytaj znajomych czy stać ich na kupno czy budowę domu i utrzymanie rodziny z jednej pensji- szczególnie w większych miastach jak Nowy Jork. ¯\(ツ)/¯
@wiecznysingiel97trt: Skakałabym na tym z okularami, dla mnie wygląda spoko. Ale rozwala mnie jak na przykładzie jednego gościa, który być może po prostu odnalazł się w czymś ciekawszym w życiu (aktorstwo drugoplanowe to są grosze) i po prostu zniknął z showbizneu dorabiacie całą historię na temat tego jak to BIOLOGIA go zdeterminowała.