Wpis z mikrobloga

@pyra_wykop: uj odniosę sie. Pije kawkę w galerii handlowej. Odniosę sie zatem

Słuchaj ja nigdy bym nie postawil g brauna jako postać reprezentatywna tudzież jako działacza w żadnym podmiocie którym bym tworzył. Byś widział mój komentarz na temat jego kibolskiego czynu w sejmie który napisałem do swojej mamy. Nie zostawiłem na nim suchej nitki z resztą to już któryś raz. Zaznaczam raz jeszcze. Reprezentuję NEOprawice - konserwatyzm społeczny
Ja nigdzie nigdy
ArturBinkowski - @pyra_wykop: uj odniosę sie. Pije kawkę w galerii handlowej. Odniosę...

źródło: image

Pobierz
nacjonalizm jest naturalnym poglądem


@ArturBinkowski: Naturalnym poglądem jest, że moje państwo stanowi najwyższą wartość? Nawet wyższą od życia pojedynczego człowieka? Nie bardzo.

Tylko wypłukany z wartości homosapiens takowego nie posiada


Można kierować się dziesiątkami innych wartości, nie musi być to nacjonalizm.

Generalnie latarnia twojego umysłu nie świeci zbyt mocno, zresztą jak u większości nacjonalistów.
@okcydencik: @EvilToy chłopie obrażasz mnie. Trywializujesz żywe fakty. Jeśli nie czujesz nacjonalizmu jesteś zaburzonym homo sapiens sapiens i winno cię leczyć tudzież karać - ja bym karał izolacja i zainteresował się twoją rodziną czy nie prezentują podobnych zaburzeń. O 6 rano wyciągał bym was z domów. zdrajco
@ArturBinkowski: No stworzyłeś go i twoją pierwszą decyzją było publiczne podniecanie się prorosyjską #!$%@?ą, która by chciała, żeby wszystkie dzieci na Słowacji uczyły się rosyjskiego obowiązkowo xD
Wytłumacz mi zatem, co kieruje tobą, poza byciem ignorantem i debilem prorosyjskim? xD
@ArturBinkowski: no udostępniłeś screen prezentujący sprzedajną #!$%@?ę, która będzie teraz na Słowacji robić to co u nas robił Czarnek, ale jeszcze gorszą, bo otwarcie masturbującą się do Rosji oraz komentarz innego debila z konfy, który ma najpewniej iq niższe niż mój pies, po czym napisałeś:

Można??? Można

Da się???? Da się


To jak to mam rozumieć? Że przerasta cię Elementarz Falskiego? xD
Zdania które formułujesz nie mają sensu w większości, a