Wpis z mikrobloga

@daunowix: jesteś na zbyt dużej ofensywce i ciężko z tobą sie gada ziom. Kocham takie dyskusje, ale na poziomie. Ziejesz jadem i probojesz mnie ciągle obrazić - tj postawa infantylna i nie godna
Elo jak to się mówi się całe te
Boli nacjonalizm i normalność nie?


@ArturBinkowski: posłuchaj sam siebie, sam rozróżniasz nacjonalizm od normalności sugerując że nacjonalizm nie ma nic wspólnego z normalnością. A też ta normalność jest tak przeruchanym określeniem że każdy rozumie po swojemu.


Podpowiem że rosja =/= normalność
winno cię leczyć tudzież karać - ja bym karał izolacja i zainteresował się twoją rodziną czy nie prezentują podobnych zaburzeń. O 6 rano wyciągał bym was z domów


@ArturBinkowski: Tu trochę przeszarżowałeś - widać, że trollujesz. Musisz to robić subtelniej.
@ArturBinkowski:

@EvilToy jeśli jesteś zdrowym homo sapiens to nacjonalizm jest naturalnym poglądem. Tylko wypłukany z wartości homosapiens takowego nie posiada lub widzi to inaczej Zatruty obywatel tudzież szpieg, zdrajca Innej opcji dla takich nie ma


Jak już piszesz takie rzeczy i odnosisz się do "Zdrowego homo sapiens" to proszę, udowodnij że tak jest faktycznie. To co piszesz stoi w sprzeczności z historią, ale chciałbym żebyś uargumentował to co stwierdzasz.
idź być lewy gdzie indziej. Boli nacjonalizm i normalność nie? Żegnam


@ArturBinkowski:
Nacjonalizm jest spoko, sam nim jestem, ale prawdziwy Polski nacjonalista gardzi rosją i ruskimi agentami czyli właśnie tą lambradziarą i naszymi Konfederatami.
No i nazywanie rosyjskich wpływów "normalnością" to trzeba mieć #!$%@? pod kopułą.
@ArturBinkowski a to co, wcześniej wydawali na takie organizacje? Przecież u nich sowiecko-religijna ciemnota jest pod tym względem podobna jak w Polsce, nie ma związków partnerskich, co dopiero mówić o małżeństwach, a jakiś czas temu ktoś zabił geja pod klubem.