Wpis z mikrobloga

@mimmo przypominaj, krytycznie patrzę na rzady koalicji, choćby na kwestie kredytu 0%. Jednak znudziła mi się przez ostatnie 13 lat oblężoną twierdzą, straszenie imigrantami i upadkiem cywilizacji. Sam kiedyś kucowałem, ale od tamtego czasu zwiedziłem sporo świata, przeczytałem sporo książek, zaobserwowałem sporo faktów i udało się uciec z oblężonej twierdzy. Bawi mnie zacietrzewienie pisowcow i konfiarzy, wraz z ich romansem. PiSowcy skompromitowali się 8 latami rządów, a przekonanie konfiarzy że ich
  • Odpowiedz
natomiast czy udało nam się ocalić Polskę od losu Francji czy innej Szwecji, która jest ogłupiana najgłupszym elementem beżowym i propagandą - okaże się wkrótce


@winsxspl: Zmień płytę, gadanie że Szwecja upada było modne w 2008 roku
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: A czy nowa władza robi coś w kierunku żeby zatrzymać socjalne rozdawnictwo ? Czy może przypadkiem proponuje nowe rozwiązania - kredyt 0%, bardzo duże podwyżki dla nauczycieli i budżetówki? :) Sądzisz może, że w kolejnych latach rządów uśmiechniętej władzy coś się zmieni ? A przypomnij sobie proszę jak głosowała obecna uśmiechnięta władza kiedy PiS przepychał swoje socjalne rozdawnictwo? Czy już wtedy nie powinna grzmieć, że to droga donikąd, że
  • Odpowiedz
@Mddzms99 Jak śmiesz o tym wspominać, przecież nowy rząd jest nieskazitelny pod każdym względem, a pan Tusk to najwspanialszy przywódca naszego polskiego narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejna sekta bezrefleksyjnie pieje z zachwytu (òóˇ)
  • Odpowiedz
czy udało nam się ocalić Polskę od losu Francji czy innej Szwecji


@winsxspl: ahh te opinie wioskowych mędrców w kraju z gówna i kartonu o upadającej Francji, Niemcach i Szwecji XD
W Afryce u Ruskich i obsranych Indiach też się śmieją z innych i wg nich reszta Świata upada po raz kolejny ...
  • Odpowiedz