Wpis z mikrobloga

@Bamboleo_Macadamia weź już przestać z tym "mój premier" itp. Kiedy wy ludzie zrozumiecie, że w polityce nie ma miejsca na emocje. Jedni źli i drudzy źli a dobry tylko ten, kto faktycznie działa dla dobra Polski a nie tylko tworzy pozory.
  • Odpowiedz
@Mikka: jak masz 18 lat to nie pamiętasz jak bylo za rządów platformy osiem lat temu.
Szkoda, ale spokojnie, zdążysz zobaczyć, że to co pisze to nie urojenia, mają 4 lata.
Wyciągnij popcorn i obserwuj powoli ????
  • Odpowiedz
nikt cię tu nie trzyma siłą, po co dalej siedzisz w PL jesli wolisz upadające państwa?


@winsxspl: Może z tego samego powodu, dla którego zadziwiający odsetek najzatwardzialszych konfiarzy i pisowców, czy raczej ogólnie prawaków "patriotów" mieszka za granicą, w tych #!$%@?łych lewackich grajdołkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mnie nie interesuje kto kogo straszy, mam w mieście ośrodek dla uchodźców i podczas ostatniej fali w 2015 pełno
  • Odpowiedz
@StalowyRoman: zobacz co sie dzieje w Niemczech, Francii, Szwecji. Płaca podatnicy.

Imigrant przychodzi do urzędu i mówi - siema, jestem. Dajcie.

I dają. 200e kieszonkowego za to że jest.
I miejsce w obozach
  • Odpowiedz
Jestem dumny że 15 października o 7:15 rano głosowałem na Pana Tuska. Udało nam się ocalić Polskę od losu białoruskiego narodu, który jest ogłupiany najtańszą wódą i propagandą.

@Bamboleo_Macadamia: Najmniej naiwny tuskofil.
  • Odpowiedz
różnią się chociaż tym, że nie są autorytarnymi zamordystami. Pozdrawiam.

@Voycjeshyna: Czy już zapomniałeś, jak podczas "pandemii" PO krytykowało PiS za zbyt łagodne podejście i chcieli zamykać w więzieniach niezaszczepionych?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bamboleo_Macadamia zrobiles duzy blad, ale tak jestes zindokrynowany badz glupi, na ukrainie tez glosowali na komika, a nasi kretyni za 2 lata wybiora tez takiego na prezydenta, kacapy dzialaja dobrze
  • Odpowiedz
@ibilon: o to to to.
Zaszprycowani wyborcy PO już dawno o tym zapomnieli.
Ale spokojnie, niedługo choroba X nadejdzie.
Wzieli 6 czy tam 8 dawek na cowida, wezmą kolejne 13 na X.
I życzę nam wszystkim, żeby wzieli ich jak najwięcej, może jak zdechną i na świecie zostaną tylko świadomi ludzie to będzie lepiej. :
  • Odpowiedz
@winsxspl:

natomiast czy udało nam się ocalić Polskę od losu Francji czy innej Szwecji,


OMG panie boziu daj żebyśmy byli drugą Francją albo Szwecją ze średnią zarobków ponad 3k euro. Jakoś nie widzę masowej emigracji z zachodu do Polski, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bamboleo_Macadamia: Wow, miesięczne konto, bo z zielonką w gorących byłoby wstyd. HAHAAH, aktywność na srakopie dosłownie od wczoraj.
Ciekawe jak długo jeszcze ratuszowe trolle będą miały płacone na tym zdychającym gównoportalu.
  • Odpowiedz