Wpis z mikrobloga

Udało nam się ocalić Polskę od losu białoruskiego narodu, który jest ogłupiany najtańszą wódą i propagandą.


@Bamboleo_Macadamia: wam? Przecież tu pisano że 800+ i kredyt 0% to konieczność bo polski wyborca lubi populizmy. A także że nikt nie głosował bo populizmy. To jak to jest? Na czym polega ta normalność? Na zmianie szyldu i poltyce jeszcze bardziej?

To że wóda trochę droższa nie czyni ogłupienia lepszym.
UsmiechNiebios - >Udało nam się ocalić Polskę od losu białoruskiego narodu, który jes...

źródło: 4a1579ba061989bf0677cec4364431e2f15235e5703addf0e279e5097ffc961d

Pobierz
  • Odpowiedz
natomiast czy udało nam się ocalić Polskę od losu Francji czy innej Szwecji, która jest ogłupiana najgłupszym elementem beżowym i propagandą - okaże się wkrótce


@winsxspl: tylko po kolejnej zmianie rządu
  • Odpowiedz
@adrian-a: Ale ja doskonale pamiętam i nie było wtedy takiej propagandy, nepotyzmu, ciągnięcia kasy na ogromną skale z publicznych pieniędzy, łamania praworządności, chamstwa i zwykłego kołtuństwa jak za PISu. Rób debila z sobie równych.
  • Odpowiedz
Zaszprycowani wyborcy PO już dawno o tym zapomnieli.

Ale spokojnie, niedługo choroba X nadejdzie.

Wzieli 6 czy tam 8 dawek na cowida, wezmą kolejne 13 na X.

I życzę nam wszystkim, żeby wzieli ich jak najwięcej, może jak zdechną i na świecie zostaną tylko świadomi ludzie to będzie lepiej. : )

A ja przesiedziałem to na dupie i jestem dumny.


@adrian-a: Jesteś tumanem i bądź sobie z tego dumny, skoro
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: raz masz prace raz jej nie masz. Rozumiem ze skoro podjeli losowa prace na losowy czas to w mniemaniu prawkoidow nigdy nie wyjada z kraju w przypadku utraty pracy? :) z tego co tez wiem, na tym zgnilym zachodzie wszystkich odstrasza sam kolor skory, a nie kolor skory+bezrobocie. Chyba ze w tych wszystkich wpisach, postach i filmikach mowiacych o tym ze Szwecji/Francji juz nie ma ktos wczesniej wypytywal opisywanych
  • Odpowiedz