Wpis z mikrobloga

To ja wolę żyć w tych upadających państwach xD


@alekxdxd: szerokiej drogi, jesteśmy w schengen, granice na zachód są otwarte. nikt cię tu nie trzyma siłą, po co dalej siedzisz w PL jesli wolisz upadające państwa?

@winsxspl już tym PiS straszył kiedyś. A za ich czasów przyjęliśmy najwięcej imigrantów z krajów spoza Europy. My nie jesteśmy byłą kolonialną potegą ani socjalnym rajem aby nas taki problem dotknął.


@StalowyRoman: mnie nie
no i konfusia dziwnym trafem uważa za słuszne to, co głosi PiS i ordo szuris XD


@Przegrywek123: z tego co wiem to ordo szuris nie jest partią polityczną więc nie bardzo wiem jak mieliby robić to co oni.
Co do głosowania z PiSem to jak byś przeglądnal wyniki głosowań zarówno z tej jak i poprzedniej kadencji to być takich rzeczy nie powtarzał.
Udało nam się ocalić Polskę od losu białoruskiego narodu, który jest ogłupiany najtańszą wódą i propagandą


@Bamboleo_Macadamia: I niby czym Tusk różni się od pis?

Bo kradli mniej?
Bo kłamią według standardów woke?

Idz sobie podać rękę z typowym pisowcem, bo niczym się nie roznicie.

Już lewica ma większy mój szacunek, niż tusk, który jednak już rządził i stracił te władze na zamordystow z pis.
Tak idiotyczną i złodziejska politykę prowadził.
Większość tutaj mówi o kwestiach światopoglądowych - lewacka lub prawacka Polska lepsza, tęczowe flagi, przyjmowanie imigrantów. Nikt nie wspomniał o tym, że nowa władza - tak, ta uśmiechnięta i ta która zatrzymała pochód w stronę Białorusi - przedstawiła nam projekt ustawy budżetowej z deficytem rzędu 180 mld (sic!) złotych. Jak myślicie, kto to będzie spłacał ? Czy nowa władza zatrzymała spiralę rozdawnictwa nakręconą przez PiS ? Nie, a zdaje się, że jeszcze