Wpis z mikrobloga

Zaraz będzie 2000 plusów za takiego gówno, a gwarantuje, że ani jednego z pulsujących ani OPa nigdy nie spotkała taka sytuacja. Na wykop można wrzucić cokolwiek bezmyślnie przetłumaczonego z Ameryki, nie musi mieć jakiegokolwiek związku z rzeczywistością w Polsce, a takie wykopki będą w komentarzach pisali jakie to prawdziwe i że już mają tego dość (nigdy ich to nie spotkało)

#bekazprawakow #bekazwykopkow
strfkr - Zaraz będzie 2000 plusów za takiego gówno, a gwarantuje, że ani jednego z pu...

źródło: Screenshot_2024-01-20-18-59-04-89_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 62
@strfkr kurna sam w coście gniję jak obsługuje mnie ono floriano, bo wygląda dokładnie tak samo xD

Wyjedź ze swojej wioski, gdzie kawa jest tylko na orlenie xD
@strfkr: no popatrz to tak samo jak milion wpisów o tym, że niby ludzie o jakichś tam poglądach, spamują na wykopie na jakiś temat, a ostatecznie okazuje się, że to zwykłe wymysły, by walczyć z urojonym wrogiem xD
@strfkr: nie ma co się produkować, ta strona to bezmózgie kopiowanie prawackich trendów z USA, które nie mają przełożenia na rzeczywistość w Polsce, a @WielkiNos nie jest najostrzejszym ołówkiem w piórniku. Zdobywa dużo plusów, bo niestety mikroblog robi się takim samym bezmózgim ściekiem dla szurów i prawaków jak główna, chyba kogoś w centrali konfiarzy lub pisu boli dupa o wynik wyborczy, że znowu internet atakują takim gównem.
@strfkr: po pierwsze zesrałęś sie o mema po drugie mem wyśmiewa zachowania osób o takim wyglądzie które są w #!$%@? czeste, i świetnie trafia w punkt, po trzecie przysiągł bym że widziałem osoby wyglądające identycznie jak ta krowa w polsce XDDDD
po pierwsze zesrałęś sie o mema po drugie mem wyśmiewa zachowania osób o takim wyglądzie które są w #!$%@? czeste, i świetnie trafia w punkt, po trzecie przysiągł bym że widziałem osoby wyglądające identycznie jak ta krowa w polsce XDDDD


@Frygus96: Częste w waszych urojeniach xD W Starbuksie nawet nie proszą o napiwek ale Ty i pozostałe kilkaset osób które to pulsują to Starbucka co najwyżej w memach widzieliście ¯\(ツ)/¯

I