Wpis z mikrobloga

Zaraz będzie 2000 plusów za takiego gówno, a gwarantuje, że ani jednego z pulsujących ani OPa nigdy nie spotkała taka sytuacja. Na wykop można wrzucić cokolwiek bezmyślnie przetłumaczonego z Ameryki, nie musi mieć jakiegokolwiek związku z rzeczywistością w Polsce, a takie wykopki będą w komentarzach pisali jakie to prawdziwe i że już mają tego dość (nigdy ich to nie spotkało)

#bekazprawakow #bekazwykopkow
strfkr - Zaraz będzie 2000 plusów za takiego gówno, a gwarantuje, że ani jednego z pu...

źródło: Screenshot_2024-01-20-18-59-04-89_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 17
@Julius_90:

czyżbyś był osobix którego zapieklo dupix?


To jest niesamowite jak można napisać coś tak bezbeckiego, nawet po roku codziennego spamowania tym samym tekstem przez setki innych bezbeków. To chyba trzeba się urodzić bez części mózgu odpowiadającej za wstyd i zażenowanie
  • Odpowiedz
  • 4
@FoxX21:

słabej jakości trolla


Codziennie setki przygłupów się łapie na każdy jego wysryw, więc słabej jakości to on nie jest. Wiadomo, poprzeczka nie jest wysoko, no bo to jednak wykopki, ale mimo wszystko fachowiec
  • Odpowiedz
  • 3
@Julius_90: kolego, jesteś botem, zawsze będziesz powtarzał w zapętleniu to co jest akurat popularne, aż do zamiany oprogramowania i tak w kółko, na dodatek pewnie myśląc jaki to zabawny i oryginalny jesteś
  • Odpowiedz
  • 15
@WeunianyTrampek: @WielkiNos wpadł kiedyś na genialny pomysł, że będzie szkalował różowe jako "różowy". Brzmi to idiotycznie, no ale na wykopków działa. Tylko się dziwię, że mu się chce co chwilę te wszystkie wpisy i historie wymyślać, bo raczej nic z tego nie ma, poza benkami na priv od spermiarzy, co myślą, że znaleźli prawdziwą konserwatywkę. Powinien to robić na Twitterze, tam teraz za sprawne baitowanie generujące dużą aktywność można nawet nieźle
  • Odpowiedz
@strfkr: w sumie miałem pisać tam pod komentarzem "skąd wiesz?", ale tak se pomyślałem, że może kawka w starbuniu to nic wielkiego i właściwie każdy przeciętny Kowalski czasem tam wpada. Nie wiem, nigdy nie piłem tam kawy... i nawet tego za bardzo nie wartościuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@strfkr nic takiego nie miało miejsca. Mam różne fazy w swojej działalności. Nie wiem co jest takiego dziwnego w kobiecie o prawicowych poglądach serio, przecież dużo nas jest.
  • Odpowiedz