Wpis z mikrobloga

Za każdym jednym razem gdy dziewczyna ma dwa koty lub o zgrozo więcej jest to ogromny red flag. Każda dziewczyna która znałem, która miała więcej niż jednego kota, okazywała być się po prostu #!$%@?ęta. Ale gdy miała jednego kota przeważnie wszystko było z nią w porządku.

Można też zauważyć że kociary (2 koty i powyżej) często wiążą się z facetami znacznie poniżej swojej ligi. To też jest mocno podejrzane ale ściśle skorelowane. Jak widać faceci w ich ligach je odrzucają. Ciekawe czemu prawda?

Dodajmy do tego że nawet jak kot jest nauczony sikać do kuwety to kocie żarcie po prostu śmierdzi okrutnie. Przy większej liczbie kotów tego żarcia jest więcej a więc i bardziej śmierdzi w mieszkaniu. Jest to obrzydliwy zapach dla sporej grupy ludzi. Trzymają takie kociary to żarcie otwarte w lodówkach przez co inne rzeczy tam się znajdujące przechodzą tym smrodem. Zwłaszcza jak jest to karma z owocami morza.

Podsumowując jak widzicie kociarę (2 koty i powyżej) to niech Wam się zapali czerwona lampka ostrzegawcza bo to zawsze będzie oznaczać problemy.

#koty #dziwnekotki #koteczkizprzypadku #tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 15
@Saddam_Husajn: mam znajomą, taką 3/10. W pakiecie dwa koty. Ale ona uważa siebie za taką 7-8/10, i aspiruje do jeszcze wyższej ligi. A jak czasem opowiada o tym, jacy to faceci się nią interesują, to mnie skręca ze śmiechu.