Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam Anonimów ;) , podziele się z wami swoimi przemyśleniami na temat dzisiejszej młodzieży, pisze to boomer z starego della więc jeśli coś popierdziele to poprawcie mnie najwyżej w komentarzach.

Ostatnio coraz częściej zastanawiam się, co się dzieje z dzisiejszą młodzieżą. Widzę, jak wiele z nich upodobało sobie e-papierosy, słuchają conajmniej kontrowersyjnych./dziwnych artystów rapowych, takich jak Kizo czy Young Leosia, którzy promują wulgaryzmy i niezdrowy styl życia. To mi bardzo leży mi na sercu, ponieważ te trendy wydają się odzwierciedlać niepokojące zmiany w naszym społeczeństwie.Wielu z Was zapewne zetknęło się z kontrowersyjnymi tekstami tych artystów, takimi jak wspomnienie o "Tyle pieniędzy, że widział stołeczny by tego nie zmieścił", a nawet naśladowaniem kotów. To nie tylko zmartwiające, ale również świadczy o pewnej degeneracji młodzieży. Dzieci w wieku lat 10 powinny być chronione i edukowane przez swoich rodziców i nauczycieli w odpowiedni sposób, a nie eksponowane na tak ekstremalne i niezdrowe treści.Co więcej, obserwuję również, że młodzi ludzie często prezentują dziwaczne stylizacje, jak szerokie spodnie i białe buty. Niektóre dziewczynki w wieku 12 lat wyglądają tak, jakby nieświadome, że ich stylizacja jest zaawansowana jak dla wieku dorosłym; złożone makijaże i stroje będące prawie identyczne z tymi, noszonymi (przepraszam za dosadność) w burdelach. To nie tylko bardzo złe, ale również oburzające i na dłuższą mete oglądanie tego co się robi z dzieci to porażka.Przykładu długo szukał nie będe ostatnio bardzo popularny - Pobicie za energetyka w żabce, co zrobił sąd? -NIC zostaną zapewne uniewinnieni lub dostaną kuratora a nawet małą grzywne zapewne 100-1000zł Wygląda na to, że młodzi ludzie są coraz mniej świadomi i mózg zalał im tiktok i nstagram muszą dorównać jakiejś "gwiazdce" i mieć iphona 15 Dlatego jako starsi musimy zacząć rozmawiać o tym problemie i być bardziej zaangażowani w uświadamianie o tym syfie młodzieży.

Dziękuję za uwagę i zachęcam Was do dyskusji w komentarzach na ten temat. Wspólnie możemy znaleźć rozwiązania, które pozwolą tej hołocie wzrastać w zdrowym i odpowiedzialnym środowisku a nie w zdemoralizowanym instusiu i tiktusiu.
Przepraszam za tyle tagów ale chce aby więcej osób zobaczyła ten post musimy coś z tym zrobić!!!!
#kiciochpyta #wykop #mlodziez #vape #epapierosy #depresja #sejm #serwispc #ludzie #roblox #mlodziez #pytaniedoeksperta #ludzie #zycie #przegryw #seks #gry #komputery



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się, co się dzieje z dzisiejszą młodzieżą. Widzę, jak wiele z nich upodobało sobie e-papierosy, słuchają conajmniej kontrowersyjnych./dziwnych artystów rapowych, takich jak Kizo czy Young Leosia, którzy promują wulgaryzmy i niezdrowy styl życia. To mi bardzo leży mi na sercu, ponieważ te trendy wydają się odzwierciedlać niepokojące zmiany w naszym społeczeństwie


@mirko_anonim: W ten sam sposób narzeka każde jedno starsze pokolenie na młodsze - zwłaszcza ta kwestia
Dietetyq - >Ostatnio coraz częściej zastanawiam się, co się dzieje z dzisiejszą młodz...

źródło: Marlilyn_20Manson-Cultice-25_550x550

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No to lecimy z tematem.
Krytyka ubioru przeskakuje tak zazwyczaj 2 pokolenia, najczęściej młodych krytykują osoby 60 +i tak jest od zawsze xD
Krytyka muzyki - no spoko, tylko nie zapominaj czego się słuchało wtedy za Twoich młodzieńczych lat. Jaka była dostępność do muzyki? a jak jest teraz? Ile było twórców a ile jest teraz? Jak coś to polecam super zespół Siekiera - #!$%@? dupa #!$%@? #!$%@?, piękny utwór z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lo jezu! takie narzekanie sie nigdy nie koczy, Twoi starzy narzekali na to czego Ty sluchasz bo im sie to w glownie nie miescilo! Oni narzelaki ze siedzisz przed komputerem itp!
Typowe gdakanie starego ramola co nie radzi sobie z rzeczywistoscia.
A pisze to ja 40+
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szkoda, że nie dałeś za przykład pełzania w galerii handlowej, nie wiem ile masz lat ale faktycznie young leosia nie może być utożsamiana z rapem, rap był głównie dla osób które chciały się wyrwać z patologi zawierał ciężki przekaz, tutaj bardziej trap dla niedojrzałych nastolatek. Ubierają się tak jak chcą bo starzy nie widzą w tym problemu a to co opisałeś to hossa I trend, nie wysilaj się bo szkoda
  • Odpowiedz