Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: mega lubię nacomi - polska marka, dobre składy, dostępna finansowo, ranga od glinek przez kremy dla wrażliwców po sera z retinolem
bielenda się super poprawiła składowo w ostatnie 5 lat i całkiem słodki design, lubię te ich szklane słoiczki
ziaja ma czasem perełki typu tonik jeju
mamy całkiem dobry rynek kosmetyczny w polsce, top11 eksportu kosmetyków na świecie $2.1mld
  • 2
@Jagoo: wszystko zależy jaką masz cerę, ja miałam trądzikową i zwykłe chemiczne gówienka z drogerii powodowały że mi się to tylko bardziej babrało. Dodatkowo jestem po 30 i zależy mi żeby jak najdłużej zachować młody wygląd, i dzięki temu że o siebie dbam to ludzie poznając mnie pytają co studiuję, a ja naukę dawno skończyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat w przypadku koreańskich kosmetyków mam pewność co
@Sandrinia ja z kolei nie wiem jak inne, bo próbowałam tylko tę linię. Wszytsko co mam raczej zużyję, bo fajnie daje poczucie nawilżenia i natychmiastowej gladkosci, ale nie dlatego że ma takie działanie tylko że zostawia niewchlonietą warstwę na skórze więc jak nakładać to tylko wieczorem żeby nie lepilo się do ubrań. Pod makijaż też słabo. Moze kiedyś spróbuję tego ślimaka o którym piszesz,ale to jak przejdzie mi niesmak po teraźniejszych (
@Sandrinia: ja to bardziej koreańskich kremów , próbuje różne
Kilka lat też używałam do twarzy mixa hialurogel 10 procent , ale to jest dla przesuszonych skór a ja taka mam (taka budżetowa opcja jak ktoś nie ma na coś lepszego ) teraz głównie koreanskie za 100-130 zł (droższych kremów się nie opłaca kupować miałam za 250 i totalna klapa ) płaci się tylko za markę
@Sandrinia: czego używałaś wcześniej? Mają też spfa? Daj znać czego od nich używasz, widziałam krem i krem do mycia, ciekawa jestem, chyba sobie coś zamówię, bo też całe życie trądzik. Teraz używam żel do mycia z cerave i jest naprawdę ok, ale kremy apteczne które mam odnoszę wrażenie że nie robią nic, jeden może trochę matuje mi skórę, ale w gratisie ją wysusza
  • 2
@rowerowa_panienka: mają spf, pic rel. Mam trochę kosmetyków od nich, dwa z prawej z obrazka do wpisu, trzy rzeczy z propolisem (tonik, serum, krem), krem do mycia twarzy z kwasem salicylowym, jakąś mgiełkę do twarzy łagodzącą. Tylko płyn micelarny mam z tołpy, taki co zawiera niacynamid. Te kosmetyki plus zdrowe odżywianie się oraz nawadnianie i powiem Ci że po trądziku ani śladu, już nie mówiąc o tym że mnie, babę po
Sandrinia - @rowerowa_panienka: mają spf, pic rel. Mam trochę kosmetyków od nich, dwa...

źródło: cosrx-aloe-soothing-sun-cream-spf50-pa-50-ml

Pobierz